خانه / فوتبال خارجی / Mediawatch در شهر مرد قهرمان محلی جان سنگ

Mediawatch در شهر مرد قهرمان محلی جان سنگ

[ad_1]

محلی
آه عجب. به به طور کامل این عدالت اما احساس رایگان برای لذت بردن از این داستان گالری آخرین از تلگراف به این کمی دیر خال خال.

‘به عنوان گزارش روز: را تام دیویس همچنان تحت تاثیر قرار دادن, که قهرمان محلی باشگاه لیگ برتر?’

بنابراین، آنها را trawled از طریق تیم جوانان باشگاه های لیگ برتر به پیدا کردن ‘قهرمان محلی’ مثل تام دیویس که هنوز ظهور نکرده است؟ یا آنها به سادگی نگاه birthplaces بازیکن تیم اول، آنها را از طریق نقشه های گوگل و محاسبه که نزدیک تر است؟

دوم، البته.

از این رو، حتی در حالی که انگلیسی در سمت ویلز و جنوب لندن متولد بن واتسون “قهرمان محلی’ در هرتفوردشایر ناتان دایر سوانسی را ‘قهرمان محلی’ است.

آه و Yorkshireman جان سنگ شهر منچستر ‘قهرمان محلی’ است. بله، البته او است. او یکی از خود است. که باید به عنوان یک شوک به Tosin Adarabioyo در منچستر و در شهر کتاب را از سن پنج سالگی به دنیا آمد.

برنده? برنده بود؟
شما آرسنال برنده بیش از برنلی تماشا? خونین درخشان شد نه؟ اما بسیار اتفاق می افتد که شما احتمالا از دست رفته چند چیز بود. خوشبختانه، “ Sportsmail شما را می گیرد از طریق آنچه که شما از دست رفته ممکن است…”

ظاهرا، یکی از چیزهایی که شما ‘ممکن است از دست رفته’ آرسنال را آفساید برنده شد. که می پرسد سوال جدی مورد توجه) چه مقدار شما را به مسابقه پرداخت شد و ب) چگونه ناامید هستند برای sodding کلیک.

با تشکر از ایمیل, در حال حاضر نیز ساخته شده که برخی از طرفداران آرسنال بنر شامل سگ الکسیس سانچز می دانیم. از آنجا که هیچ کس دیگری که ذکر شده. کلاً. آه هیچ. نقطه. با تشکر از شما Maltby مت و چشمان عقاب.

هندریک = رمزی x 2
شما باید هرگز اشتباه ‘آنچه شما از دست رفته ممکن است’ با “چیزهایی که ما یاد گرفتیم”. و چون ‘خود میزان حرکت و کار است حیاتی برای ایجاد فضا برای تیم او-mates’ در آینه ، آنها که “رمزی در فرم امضای جدید بیت’ یاد گرفتیم. قبل از او بازيکنان خود را برای کاغذ همان کسی گفته باید دان Andy; او او بیش از ۵/۱۰ داده اند ممکن است.

ذهن شما دان شاید بود کمی پریشان هنگامی که او خود را رتبه بندی انجام شده بود. دیگر چگونه هندریک جف را توضیح شما (‘روند تصویب او ‘) گرفتن ۱۰/۱۰?

انگشت در Dyche
و هنوز دادن هندریک جف ۱۰/۱۰ است ابدا بیشتر مسخره چیزی که دان نوشت این آخر هفته. که افتخار برای این ذخیره است:

‘ اگر شما کشید تا کوتاه برای او، موفقیت در رویداد بسیار بعید است از قهرمانی خواستار آن روز Dyche شان در آن نخواهد بود.

“باید، نمی شود.”

این شروع قوی است. نشان می دهد که یک مدیر در حال حاضر مسئول طرف بهترین ۱۳th در لیگ برتر باید مرد در حال حاضر در دوم جایگزین جسورانه است. روانی است. و این است که حتی قبل از اینکه شما موافقید که برنلی راحتی بدترین رکورد دور در پرواز بالا و بازی سبک بنظر مخالف به آرسنال است.

اما…

‘ در حال حاضر سقف شیشه ای برای مدیران بریتانیا وجود دارد و آن است که احتمالا تنها هاو ادی که چاقو در شکستن از طریق آن است.

‘ در برتر لیگ هاو و Dyche پیش از بورنموث در بازی برابر واتفورد، تا به حال هر دو موفق در وسایل ۵۹٫

‘ با برنده ۱۸ و ۱۳ تساوی هاو ۶۷ امتیاز و Dyche، با ۱۵ برنده جمع آوری کرده و ۱۴ تساوی، ۵۹٫ زیادی بین آنها… “

خوب، ماده کوچک محمد وجود دارد. و همچنین وجود دارد نه ناچیز نقطه که بورنموث (۵۲% اختیار) کمی نزدیک در سبک به آرسنال و دیگر باشگاه های بالا و شش از برنلی (۴۱٫۵ درصد) هستند. ادی هاو دیده شده فقط به خاطر او امتیاز بیشتر از Dyche است به عنوان آینده روشن تر است; به چشم پوشی که مبهم و تاریک کردن نسبتا بزرگ فیل در اتاق است.

و در حالی که ما صحبت در مورد مجموع امتیاز و تظاهر که سبک) و b) relegations مهم نیست، اجازه دهید بحث درباره Slaven Bilic (87 امتیاز بیش از همان زمان فریم) و گوتزه (۱۰۳) و به همین دلیل است که هیچکدام از آنها را حدود بالقوه مديران آرسنال صحبت بودن است. وجود سقف شیشه ای برای مدیران بریتانیا و یا فقط برای مديراني که در اواسط جدول و یا پایین تر در لیگ برتر است؟ عجیب و غریب که دان نه تعصب ناعادلانه علیه مربوطه یا ایتالیایی ها وجود دارد نشان می دهد.

“شاید یکی از دلایل استرالیایی است که کاملا به سادگی غیر منصفانه نادیده گرفته شود ممکن است، لیگ بسیار وابسته به همه جهان است که به مدیران جهان وطنی مناسب.”

جز دیوید Moyes ‘غیر منصفانه نادیده گرفته’ است توسط منچستر یونایتد او بود؟ و تیم شروود ‘غیر منصفانه نادیده گرفته’ است توسط تاتنهام. و نه برندن راجرز با لیورپول. و هنوز هر سه توسط مدیران خارجی است که آنها به دنبال outperformed شده اند.

‘ چه Dyche انجام داده است بهبود بازیکنان-مایکل کین به عنوان نمونه- و گروه خود را مشت زدن بالا وزن آن است.

“مطمئنا، ویژگی های اساسی است که باید او را برجسته استخدام توسط باشگاه به عنوان مثال، اندازه آرسنال را هستند.”

خوب، هیچ. وقتی نگاه آرسنال برای جایگزینی برای ونگر, زیرا آنها را برای یک مدیر است که سابقه در غنائم برنده برنده بازی در دیگر ورزشگاه تارف مور، هستند که نگاه بازی سبک فوتبال که آنها رقابتی در اروپا می کند. آنها برای یک مدیر است که می تواند کمک به قهرمانی مدافعان نگاهی به سهولت در لیگ برتر دنبال خواهد شد. یا حداقل آنها مدیر است که می توانید انجام دهید که و خیلی خیلی بیشتر به دنبال خواهد شد.

Dyche شان کار عالی در برنلی را انجام داده است اما او انجام یک کار عالی در باشگاه مانند آرسنال یا در سبک مانند آرسنال را داده است. این است آنچه که او در کوتاه به جای قهرمانی ونگر نه لهجه خود جلوگیری می کند.

‘بر روی شانه هایش یا نه، که بریتانیا به معنی وجود تنها دور او قادر به تراشه.’

مگر شما دیوید Moyes هری ردنپ تیم شروود مارک هیوز برندن راجرز، سام آلاردایس…

به جهنم و بازگشت
به عنوان ما به تماشای دیگو کوستا چلسی به ثمر رساند به هدف خود را ۲-۰ پیروزی بر پوست ما شد یادآوری واژگان نیل اشتون و جاستین آلن در خورشید باز است: ‘ کوستا دیگو است جهنم و خم در ترک چلسی، ادعا متنفر انگلیسی فوتبال… پالس (pals) او هر چیزی را به حرکت در پنجره انتقال – که او “متنفر فوتبال انگلیسی متنفر سقوط” ادعا و زور می گفت. ”

ما اطمینان حاصل کنید که بازی خوبی و نمره هدف گسترش سرب های چلسی در بالای جدول لیگ برتر به هشت امتیاز از طریق که در هشت روز بعدی حرکت پال زور نیست.

میسون، آینه و نیاز به سرعت
ما Mediawatch ویژه در آینه بخوانید پریدن تفنگ بیش از به روز رسانی انتقال را در معرض خطر بودند.

معرفی ‘کشش برای زاویه’ روز
‘ او در آن ۲۳ دقیقه فقط در پارک و او را لمس شد و چند دور بین. و تردید که آیا حتی او اولین Brom غربی خود را در چند سال, چه هر کس پند و عبرت است. به Brom غربی خلیج فارس میان باشگاه بلند پروازانه و یکی راکد زیرخط دار در عین حال غرب Brom امضای جدید £۱۰million بازیکن تاثیر گذار ترین در Hawthorns به راحتی بود ‘–Graeme برایس، خورشید.

با عرض پوزش، اما چه کنم؟ شما به طور جدی نشان می چون جیک لیورمور را روی نیمکت بود که طرف Brom غرب خیلی خوب بدترین تیم در لیگ برتر در خانه ضرب و شتم? آه شما هستند؟ شما با منطق شما بود…

شیشه نیمه کامل
داستان فوق در خورشید همراه با جدول نمایش Brom غرب است که ‘بهترین استراحت… اگر شما بالای شش تیم ها و بازی های خود را حذف’.

است که راه تصور و گفت که غرب Brom اند برداشت فقط یک نقطه از هفت بازی برابر بالا و شش طرف.

اما سپس آنها را وجود ندارد جیک لیورمور روی نیمکت…

پنج تیتر مسخره از وب سایت موفق: جلال الدین فارسی ویژه
آنها سزاوار بخش خود را امروز…

“مدافع چلسی به دست بقیه فصل پس از رنج می برند آسیب جدی”

است به بابا Rahmann; او در شالکه به عاریت است.

‘ نهایی یازدهم: متحده مرد ستاره Pogba پل میان جهان گران قیمت ترین انتقال ارزش £۶۳۸m ‘

ما خواهد بود نه شوکه اگر جهان گران قیمت ترین بازیکن بود نه در یازدهم جهان گران قیمت ترین بازیکن.

“این است آنچه که دیمیتری Payet در غرب هم آموزشی – ورزشی آسمان مرد انجام شده است”

به عنوان مشکوک – پاسخ – که او آموزش در وستهام آموزش بوده است.

‘ دانشمند: این است آنچه دیگو کوستا واقعا از چلسی می خواهد “

آنچه که او ‘واقعا می خواهد؟ قرارداد جدید است. دانشمند در شود؟ هافبک آرسنال سابق آدریان کلارک.

‘Graeme Souness: چلسی نیاز این بازیکن در باشگاه فصل آینده “

شما حدس بزنید هرگز. مدرک: رحمان بابا نیست.

زندگی رایان
مسائل کاملا عجیب و غریب از ساموئل مارتین در ایمیل روزانه :

سوال: “چگونه آن می تواند جای تعجب است که هنوز یکی از چهار میلیون بازیکن در لیگ برتر فوتبال بازی برداشت رایان فریزر قبل از بورنموث مواجه لیورپول، گوردون Strachan هرگز او را هم انتخاب کرده است؟”

پاسخ: هیچ کس تعجب (و یا حتی مبهم علاقه مند) است زیرا قبل از بورنموث لیورپول مواجه، فریزر ۴۰ دقیقه از لیگ برتر فوتبال در ماه سه بازی کرده بود. و نه گل و نه هیچ کمک اهداف لیگ برتر.

برای مطالعه روز
مایکل کاکس در نبرد تاکتیکی در
Etihad دومینیک سعادت در هنر گرفتن مجازات و روان انگلیسی
دانیل تیلور به خطر ورزشگاه دوباره ساختن

پست Mediawatch در شهر مرد قهرمان محلی جان سنگ اول را ظاهر شد در Football365.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

Mediawatch: Benzema به آرسنال? آه shush…

[ad_1] سه روز بعد… ‘ كريم Benzema ارائه شده به آرسنال و چلسی? انتقال اخبار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *