خانه / فوتبال خارجی / Mediawatch: آیا مانچینی: منچستر یونایتد پیوستن?

Mediawatch: آیا مانچینی: منچستر یونایتد پیوستن?

[ad_1]

همه سفید در شب:
به روز رسانی خوب قدیمی جیم سفید. آسمان ورزشی ‘ روز مهلت شاه بود فقط خیلی خوشحال به به ما بگویید روز سه شنبه که او مرد با گوش خود را به زمین، انگشت بر نبض چشم در جایزه و غیره و غیره بود.

“چه آن روز خاص شدن آن قطعه از اطلاعات است که دیگران نمی کردم و شکستن آن زنده در هوا باعث می شود،” شما سفید روز گذشته گفت: به یاد داشته باشید. “اول بودن مهم است و اطمینان دقیق است.

“عوامل به من رها کردن پیام های تلاش برای بدست آوردن اعتبار براي مشتريان و گفت: بازیکن خود را ممکن است در حال رفتن به اینجا و یا وجود دارد. من همچنین به مدیران صحبت می کنند و همچنین رئیس. من برای آنها زیادی صحبت می کنند. آنها چه جهت معاملات می رویم بگو.”

چگونه بسیاری از نکات انتقال پنج سفید آمد شود؟ اشلی یانگ به Brom غرب رفت؟ Wilfried زاها در تاتنهام پایان بود? لئوناردو Ulloa تا پیراهن ساندرلند برگزاری بود? اسکات هوگان بازیکن وستهام است؟ چلسی “بزرگ صرف” است؟

هیچ، هیچ، هیچ، هیچ و هیچ; دقیقا همانطور که ما تصور می کردند.

وز برای انجام تمام این hogwash دوباره در هفت ماه زمان، هر چند.

جنایتکاران و مجرمین ‘ گالری #۱
‘سی انتقال مهلت روز معاملات که برای باشگاه های لیگ برتر اتفاق می افتد می تواند’ فریاد کردن تیتر روزانه تلگراف در روز سه شنبه. تحقیر خود را برای خوانندگان اطلاعات به ادامه این طلسم گالری/URL واقعا.

به عنوان معاملات خود را به اتمام بود روز قبل از گالری منتشر شد از آن ۳۰ ما مودبانه برایان Oviedo و درن گیبسون محروم کنید. ما شما روزانه تلگراف را مشاهده کنید.

به سختی هر جای تعجب است که تنها سه نفر از تلگراف خریدهای ‘ روز مهلت می تواند رخ دهد’ ۲۸ واقع رخ داده زمانی که شما نگاه خود را به لیست نام است.

آیا ویکتور لیندلوف پیوستن منچستر یونایتد؟ Tiemoue Bakayoko عضویت بود منچستر یونایتد Youri Tielemans عضویت بود منچستر یونایتد Hakan Calhanoglu بود پیوستن به منچستر یونایتد؟ کیران تیرنی قبول عضویت بود منچستر یونایتد اشلی یانگ ترک منچستر یونایتد؟ وین رونی قادر به ترک منچستر یونایتد انجام داد؟

هر کسی فکر می کنم قرار دادن تلگراف بسیاری از تخم مرغ (فاسد شده) در سبد خرید به الدترافورد خود?

A یادآوری: فقط تا زمانی که شما با کلیک روی آنها نمی تواند شیر یا خط در مورد دقت، را.

جنایتکاران و مجرمین گالری ‘ #۲
با موضوع برای یک لحظه بیشتر به دیلی تلگراف به هم چسبیده و لیست به روز شده نگه داشته “بالا ۱۰۰ هدف در تابستان ۲۰۱۷′. این بود شما به کشف یکی از ویژگی های گالری شوکه می شود.

شما ممکن است کمتر به یاد بگیرند که از آن ۱۰۰ ‘هدف’، تنها چهار باشگاه خود را به پیوستن به تیم تلگراف مورد بحث چپ شوکه: کفش Gabbiadini، دیمیتری Payet، ایوانوویچ Branislav و رابرت Snodgrass. جردن رودس پنج را ممکن است.

از خود بپرسید چرا تلگراف شامل ممکن است Benzema کریم و Toby Alderweireld و پیر Emerick Aubameyang و مارکو Verratti، مانچینی:، سرمربي Cavani و Romelu Lukaku و توماس مولر و راس بارکلی که در لیست است؟ از آنجا که آنها واقعا فکر یک گربه در جهنم شانس است که آنها حرکت می کند وجود دارد بود؟ توپ بود.

امتیاز، به عنوان گرد و غبار در روز مهلت گرد و خاکی در حال حاضر حل و فصل گودو
آینه روزانه Moxley نیل به باشگاه های لیگ برتر هر مارک از ده پنجره انتقال ژانویه خود بپرسید.

Moxley شروع با آرسنال دادن علامت ۲/۱۰ به دلیل ‘ قهرمانی ونگر تنها امضای [Cohen Bramall] می گوید همه–uninspired “.

بنابراین چه علائم انجام منچستر یونایتد (خریدهای)، لیورپول (خریدهای)، تاتنهام (خریدهای)، منچستر سیتی (بدون خریدهای – به عنوان Moxley می نویسد، انتقال عیسی گابریل در حال حاضر مرتب شده بود) و چلسی (خریدهای)? ۶/۱۰ ۴/۱۰ ۳/۱۰ ۶/۱۰ و ۷/۱۰، بدیهی است. بهتر است هیچ خریدهای از یکی یکی ارزان را به نظر می رسد.

بالاترین مارک در بخش برای میدلزبورو، به طور طبیعی ذخیره شده. آنها برای Bojan Krkic و رابرت Snodgrass و جرارد Deulofeu و رودریگز Jese رفت و با Adlene Guedioura بامفورد پت و Gestede رودی رسید.

ما افکار نهایی که با ترک کنید ‘ مدیر Boro Aitor Karanka: “تیم در موضع ما ثبت شده بازیکنان برای £۱۴ متر – ما به امضای بازیکنان که در مسابقات قهرمانی بازی کند.”


نقطه گرم ‘ به از دست دادن یک بازی در آنفیلد بد است. دو بی دقت است. سه بحران است. چهارمین روز سه شنبه به خصوص در برابر نو riche رقبای چلسی, خواهد بود نابخشودنی ‘ – نیل اشتون ۱۹۴۵۹۰۰۲ خورشید
، یدلایمخیرات ژانویه ۳۱٫

‘ است که به معنی چیزی به یورگن پیروزی پس از شکست سه بر چرخش در آنفیلد. دردناک چهارم، به خصوص در برابر بلوز، مرزی شده اند غیر قابل تحمل “– نیل اشتون ۱۹۴۵۹۰۰۲ خورشید ، فوریه ۱٫

چیزهایی می گرفتن بهتر تمام وقت.

فوق العاده ساموئل مارتین strawman
در روزانه ایمیل ، ساموئل مارتین برای امضای نیست مرزبان عصبانی در مسابقات قهرمانی باشگاه ها (او نام لیدز یونایتد دربی کانتی، نورویچ سیتی و هادرسفیلد تاون) است. آهان بله.

–هرگز ذهن که مقدار زیادی از آن طرف سمت متعادل بازی در سبک خاص است.

–هرگز ذهن آن شخص به درون مغز شما جیغ کلمه ‘مزد’ در صدای بلند نامیم.

–هرگز ذهن که مرزبان ممکن است می خواستم که به حرکت به هادرسفیلد یا نورویچ; فرانک به انتخاب شده اند در این موضوع با توجه به نظر نمی رسد.

–هرگز ذهن که مرزبان خود گفت که “این اواخر ژانویه در حال حاضر است. سعی کنید برای دریافت مناسب و سپس به تیم و تاثیر عظیم – من بدهم به اندازه کافی می تواند احساس”.

چون مرزبان ‘استخدام ارزش برای پول،’ حتی اگر ‘او یک ماه برای دریافت مناسب لازم’ و او را در ۱۰ دقیقه آخر بازی’ بازی می توانست، می بینید. خوب، شاید شما نمی بینم.

“او تا به حال هیچ رحمی در اعمال هرگونه در بازی برای منچستر سیتی هنگامی که وقت خود را در ورزشگاه استمفورد بریج انجام شد. از آنجا یک گام کوتاه به ورزشگاه الاند پراید پارک یا ورزشگاه McAlpine است. ”

از ثروتمندترین باشگاه جهان به هادرسفیلد فقط قدم در بهترین شرایط، البته است. شاید لمپارد حتی به یاد نام ورزشگاه هادرسفیلد را با توجه به اینکه آخرین تغییر در ۲۰۱۲ و ورزشگاه McAlpine از سال ۲۰۰۴ شده است زحمت؟

چیزی silliest (خوب, نه چیز silliest) درباره ستون تمام بند باز کردن است:

‘ تغییر مقررات آمد و رفت و فرانک لمپارد برای برخی از دلیل نمی بود. راش معمول وام نیست بلکه هراس خرید شانس دوم و پر کل جهش خوش بین در تاریکی آشنا به ژانویه وجود دارد، اما هافبک پرکارترین دوره لیگ برتر قرار داده ماند. ”

جز لمپارد که عامل رایگان است و بنابراین هنوز توسط پنجره انتقال محدود: او هنوز می تواند ورود امروز یا در هر روز.

هیچ کس حتی است فرصتی است که به هر حال نمی خواهند از دست.

فشار فشار پایین
تا کنون فکر می کنم ما بیش از حد فشار در فوتبالیست, قرار دادن جوان به خصوص آنهایی که? همیشه مشکوک که به بازیکنان تا ساخت و سپس آنها گویی بیش از حد آسان است? همیشه فکر می کنم این خطر از بازیکنان جوان و صدمه زدن به اعتماد به نفس خود را خفه کننده است?

وجود دارد دلیل Mediawatch می پرسد که امروز; گاهی ما نه فقط به سر و صدای bleating هستیم. روز سه شنبه، منچستر سیتی امضا Nabol Touaizi از والنسیا، ۱۵ ساله که همه شکسته goalscoring رکورد در تیم زیر ۱۶ والنسیا را مرتب می کند.

توسط بعد از ظهر سه شنبه فوتبال آینه زیر تیتر زد:

‘ شما را مطمئن، Pep? تصویری از نبیل Touaizi نشان می دهد او را دارد به کار در پایان خود را به عنوان مرد شهر قبول هزینه. ”

‘ما خیلی دوست دارم شما او ضربه پشت خالص با هر شات نشان می دهد، اما متاسفانه فیلم مسابقه فوق می گوید یک داستان متفاوت’ داستان خوانده شده، با استفاده از فیلم نمایش برخی از Touaizi را نتواند.

احتمالا، “روزنامه نگار” جیک Polden برنده جایزه پولیتزر در سن ۱۵ سالگی نوشتن مطالب است.


مسائل “منچستر یونایتد دارند مسائل را در پشت سمت چپ و جناح چپ پیش از برخورد بدنه” خوانده شده تیتر اخبار شبانگاهی منچستر در راب داوسون پیشنمایش (کاملا معقول و منطقی) منچستر یونایتد مقابل سیتی هال.

بنابراین مسئله چیست؟ آنتونی رزمی است به فرانسه buggered? مارکوس Rashford وستهام در وام بدون هر کسی اشاره به آن پیوسته است? لوقا شاو بوده است اجازه دهید شل در والری Patisserie?

شماره مسائل هستند که خوزه خليلي به مس كرمان تیم ملی کاملا مناسب است. کسی تماس ۹۹۹٫


تیم رویایی توجه به خورشید در رتبه بندی تیم رویایی خود را (گرفته شده از WhoScored.com): 6.9 گرد به ۷٫۸ به ۷ و ۶ باعث می شود کاملا بی معنا در تمام. همچنین به این معنی است که ده نفر از بازیکنان لیورپول مقابل چلسی مارک ۶ از ۱۰ اهدا شد.

چه حتی کمتر منطقی ۶٫۰ Willian را به ۵ در حالی که دیگو کوستا ۶٫۰ باقی می ماند به عنوان ۶ گرد است. Baffling.

بازگشت با شکوه starwatch
‘ Maidstone موافق قرارداد وام برای لیگ برتر star’– کنت آنلاین .

که بورنموث را در جیک مک کارتی که هرگز بازی اول تیم را برای باشگاه بازی کرده است.

قانون جدید: “ستاره” را به صفحات ویکی.

غیر منطقی روز
‘آن ذکر شده است که واکر [BBC’s Dan] که هرگز در روزهای یکشنبه به دلیل باورهای دینی خود کار می کند، هنوز هم می یابد هم در روز استراحت برای ارسال توییت منظم’ – چارلی فروش پستی روزانه .

برای این یکی چارلی، نشستن نیاز دارید اما واکر و مسیحیان دیگر نیز خوردن غذا، گذراندن وقت با خانواده و دوستان و گاهی اوقات برای پیاده رفتن بیش از حد. ما می دانیم: سفیدی.

برای مطالعه روز
مایک هنسون در جنکینز دانکن .

نیک Ames با Elmohamady احمد .

از دلیل آدم در Kante N’Golo .

پست Mediawatch: مانچینی: آیا عضویت منچستر یونایتد؟ برای اولین بار در Football365 ظاهر شد.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایمیل: از کلمات برای چه بد لیورپول است

[ad_1] در حال اجرا کار خوب در پاداش صندوق پستی یکشنبه. افکار کسانی که در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *