خانه / فوتبال خارجی / F365 می گوید: آینده فوتبال زنده در میخانه

F365 می گوید: آینده فوتبال زنده در میخانه

[ad_1]

فصل جاری لیگ برتر اولین بار در آخرین معامله پخش سه سال است. مجموع .۳bn £۸ را در تلویزیون حقوق بیش از سه سال آینده، £۵ .۱۴bn که از دو سوانح داخلی آسمان و، برای باشگاه آمده است صرف، ۷۱% افزایش در معامله قبلی خبر خوش است که اکثریت از این مبلغ می یابد راه خود را به تیم در لیگ رقابت – هر چند کوچک بخشی از آن را پوشش می دهد هزینه های ، و پشتیبانی از سقوط، PFA, مختلف پروژه جوانان و ریشه چمن فوتبال.

بسیاری از هواداران نیز استقبال افزایش می دهد. پيروزي بزرگتر مبالغ صرف بازیکن، و آغاز درست کردن اثر دیده می شود در این لیگ به عنوان افزایش قابل توجهی در درآمد پخش تیم کوچکتر برای جذب طیف گسترده تری از استعداد کمک کرده است. علاوه بر این، باشگاه کمتر متکی به درآمد روز مطابقت دارد و به این ترتیب امید های تازه برای برخورد پيشروتر به قیمت بلیط وجود دارد. درپوش £۳۰ در حال حاضر است در صندلی برای طرفداران دور برقرار شده.

به طور معمول، که در آن پیشرفت تجاری وجود دارد وجود دارد هزینه تحمل; هزینه که تمایل به مصرف کنندگان در نهایت پیدا. یا ما آنها را در فوتبال حامی تماس بگیرید.

در حالی که افزایش هزینه های اشتراک پخش شخصی، افزایش قابل توجه نیست، خط با تلویزیون آسمان را (از جمله ورزش های استاندارد تعریف & BT)، اجاره و بسته اولیه پهنای باند در ۷۸ پوند در هر ماه. خیابان دیگر فروش افزایش بیشتر در سال های اخیر یعنی مجوز فروش به املاک تجاری دیده است که وجود دارد.

به منظور به دست آوردن حق نمایش زنده فوتبال در محل تجاری مانند میخانه هزینه بسیار بیشتر است. گزارش آینده در ارزش فوتبال در میخانه ها، تولید شده توسط نرم افزار میخانه یاب پاینت مسابقه و بازار مشاوره اندازه گیری استراتژی CGA هزینه متوسط برای بارها و بارها نمایش ورزشی آسمان و BT به حدود £۲۰،۰۰۰ در سال تخمین می زند.

آسمان و BT پایه هزینه های خود را در ارزش rateable میخانه هر فردی، مقدار تعیین شده توسط دولت ارزیابی دفتر آژانس براساس اندازه محل، ثروت های منطقه و عوامل مختلف (ملک بزرگتر در منطقه ثروتمند داشته RV بالاتر از ویژگی کوچک در یک منطقه روستایی).

این بدان معنی است که هزینه نمایش لیگ برتر در یک محل بزرگ لندن تئوری بيشتر از میخانه کوچک و روستایی خواهد بود. این گزارش همچنین نشان می دهد که هزینه به میخانه ها افزایش یافته است در سال گذشته به عنوان آسمان و BT هر دو بالا برده قیمت های خود را زیر آخرین معامله تلویزیون ۱۰ و ۸٫۹% بود (نسبت به نرخ تورم فعلی بریتانیا از ۰٫۰۵% این افزایش بزرگ است).

اگر چه این گزارش نشان می دهد که به طور متوسط، بارها و بارها در لیگ برتر نمایش خود را مرطوب توسط £ ۳۴۰۰۰ نفر در سال افزایش فروش، حاشیه اغلب تنگ و بسیاری از تلاش برای پرداخت هزینه های بالا وجود دارد. به عنوان مثال، قدیمی قرمز شیر تئاتر میخانه، محل متوسط با کد پستی EC لندن و کراوات بخشی با پانچ میخانه £۲۶,۱۱۴ (شامل مالیات بر ارزش افزوده) در هر سال برای نشان دادن آسمان و BT ورزش عنوان شده است. با ۱۶۸ بازی موجود نشان می دهد در طول فصل هزینه به میخانه فردی بازی نشان داده شده در آسمان تجزیه در £۱۴۸ در هر بازی و £۱۷۸٫۵۰ در هر بازی در ورزش BT.

اگر پاینت متوسط هزینه £۴٫۵۰، ممکن است شما فکر فروش پیمانه نیم لیتری ۳۲ معافیت میخانه حتی معنی اما سود خالص نوشیدنی های قابل توجهی پایین تر است. شیر قرمز قدیمی که برای شکستن حتی، ۸۸ پیمانه نیم لیتری در هر بازی می فروشند، باید محاسبه. این می تواند رخ می دهد چند بار در سال در طول درگیری های بزرگتر اما بازی شنبه ناهار استاندارد بسیار بعید است به این سطح از فروش تعلق دارد. علاوه بر این، بارها با روابط شرکت منشور (مانند میخانه پانچ) فروش مجبور هستند آب خود را از طریق آن شرکت، اغلب در هزینه بسیار بالاتر از ارزش بازار کاهش سود خالص در پاینت و فشردن بیشتر صاحبخانه.

شاید مفتضح ترین جنبه اخیر افزایش قیمت در سال ۲۰۱۳، زمانی که BT اول وارد صحنه آمد. در سال ۲۰۱۲، شیر سرخ قدیمی £۱,۵۹۴٫۸۱ در هر ماه برای آسمان نشان نداده بود. سال بعد وقتی پیشنهاد موفق BT را دیدم آنها را ۳۸ سال بازی از آسمان میخانه آسمان لایحه توسط فقط ۵۰ پوند در ماه کاهش یافته است هنوز آنها مجبور به پرداخت £ ۶۰۰ کارمند در هر ماه به BT فقط به بازی نشان می دهد که آنها در حال حاضر شد نمایش سال قبل شدند. برای برخی بارها این افزایش هزینه کاملا ناپایدار هستند.

کریس روچ صاحبخانه از مسافرخانه شیر سفید در کرویدون، – کوچک، روستایی میخانه – اتهام ۱۲,۰۳۶ پوند در هر سال. کریس منطقه مشاهده در خود یک استاندارد به نمایش میخانه به عنوان داشتن ظرفیت حداکثر ۳۰ نفر را توضیح می دهد. با این حال، با توجه به میخانه در منطقه مرفه rateable ارزش اموال خود را از این رو، بالاست بالا ناعادلانه هزینه، به عنوان کریس می گوید “Wetherspoons در عرض پنج مایل است ۱۸ صفحات و ۴۰۰ نفر را نگه می دارد. حدس بزنید چه؟ آنها همان نرخ پرداخت!”

جنس شکارچی در مجذوركاي – میخانه کوچک به طور مشابه در یک منطقه روستایی – پرداخت حدود £۱۰،۰۰۰ در هر سال با ۳۸ کرسی در منطقه در حال مشاهده. مالک علامت نقب زن گفت که او لغو قرارداد خود را در پایان فصل گذشته در امید یک معامله بهتر renegotiating. پخش بی حرکت شد و مارک نگرش خود را به عنوان به کشتارها خاتمه دهید دادخواست خود را توصیف. “[Sky and BT] درباره میخانه روستای کوچک، روستایی، اهمیتی نمی دهند. من خوش شانس اگر ما ۲۵۰۰ پوند در هفته در این میخانه و با پانچ میخانه گرفتن سهم خود را، نمانده است به میخانه باز نگه دارید.”

با تمرکز فروش آنها شخصی پهن باند تلفن و تلویزیون بسته قابل بحی آسمان نیست که ویژه علاقه مند به کاهش هزینه به میخانه ها است. سود در حامیان گزینه تراکم با هم به تماشای تیم فوتبال خود را هنگامی که هر فرد ممکن است بسته خانه کامل با اینترنت و تلفن ثابت فرمان دادن کجاست؟ در سال ۱۹۹۶، روپرت مرداک پذیرفته که “زندگی ورزش کوب می پرداخت برای تلویزیون به خانه های مردم است.” او بارها اشاره نمی کند.

البته آسمان که هر میخانه قادر به پرداخت هزینه هزینه را بسته را تشویق کنید اما اختیاری تخفیف های مختلف خود را نشان می دهد چیزی کمی متفاوت ادعا خواهد بود. فروش مواد غذایی ایجاد مسابقات منطقه ای و عامل میخانه در منطقه پرجمعیت کمتر کسب و کار برای تخفیف بر روی خود بسته می توانید واجد شرایط اما بزرگترین تخفیف صورت توزیع کننده نظامی همراه می آید. اگر چه دریافت تخفیف وابسته به هدف قرار دادن ظرفیت فروش بارها تا ۳۳ درصد در هزینه کل آنها توسط محصولات Molson Coors جوراب زنانه ساقه بلند نجات دهد.

A اکرمی ممکن است سپس پیدا کردن خود را در یک موقعیت که در آن تنها راه آنها می تواند به استطاعت آسمان است با تلاش برای فروش محصولات نمی خواهند در وهله اول. ماهی کریس از جنس شیر سفید یک چنین اکرمی است; “که من روح من به Molson Coors از طریق کارلینگ شلیک محصولات خود را تضمین می فروخته است من £۳۶۱۱ بعلاوه مالیات بر ارزش افزوده، دریافت تخفیف.”

اگر و هنگامی که آسمان تصمیم به مقابله با توزیع کننده دیگری در آینده سال خطر با این نوع تخفیف ظاهر می شوند. مجبور کردن مقدار محصول فروش هر ماه جهت واجد شرایط بودن برای تخفیف publicans که مشتریان خود را می نوشند محصولات Molson Coors باید اطمینان حاصل شود. اگر آسمان تصمیم به تغییر توزیع کنندگان برای یک معامله بهتر در زمان سال، آن publicans بیش از حد سوئیچ، رها کردن نوشیدنی های آنها صرف سال به مشتریان خود را به خرید تشویق دهند. در چشم های محلی وجود دارد هیچ جرم بدتر از پیچی با نوشیدنی های معمول خود را.

اگر حاضر کم نور، آینده تیره تر است; پخش در حال حاضر با کاهش قابل ملاحظه در ارقام این فصل مشاهده برخورد. آسمان را اوایل فصل لیگ برتر رتبه پایین توسط پنجم، و BT را رتبه بندی لیگ قهرمانان نیز با کاهش ۴۰% است روزهای خاصی. اگر هزینه فوتبال بارها می تواند ناپایدار، می تواند هزینه را به آسمان و BT از inflating به سرعت در حال پخش معاملات به سرعت دنبال کت و شلوار. به طور مشابه, در ایالات، ای اس پی ان خود بزرگترین ثبت تا کنون از دست دادن مشترک در ماه اکتبر امسال با مشتریان بیش از ۶۰۰٫۰۰۰ لغو اشتراک خود را.

با آسمان پرداخت £۱۱٫ ۰۷m در هر بازی، در مقایسه با BT است £ ۷٫ ۶m شرکت بالقوه آنها اضافه پرداخت شده، پاچه گفته BT که آنها را روی دست کسی رفتن ممکن است. ۲۰ سال پس از مرداک نظرات آن کشش را نشان می دهد که ورزش زنده باقی می ماند کوب شود ممکن است. آسمان شد به از دست دادن حقوق به لیگ برتر، کاهش قابل ملاحظه مشتریان انتظار می رود ممکن است. داده ها نشان می دهد که در هنگ کنگ سال گذشته زمانی که لیگ برتر حقوق از منتقل تمایل یک گوینده به مشتریان دیگر, به دنبال فوتبال و کاهش قیمت سهم گوینده است که حقوق از دست رفته. در ترس به سرنوشت آسمان به پیشنهاد، هل دادن هزینه های روز افزون بر روی مصرف کننده و در میخانه های خاص، می تواند ادامه.

لیگ برتر در سرزمین ۲۱۲ در ۶۴۳ میلیون خانه با مخاطبان بالقوه ۴٫۷ میلیارد نفر در نشان داده شده است. .۲bn £۸ به لیگ برتر در طول سه سال آینده پرداخت شود. منچستر یونایتد به تازگی اولین باشگاه انگلیسی برای ضبط درآمد سالانه از بیش از £۵۰۰ متر بود و پل Pogba جهان گران قیمت ترین فوتبالیست, با انتقال هزینه از £۸۹ m شد. میخانه محلی شما ممکن است با هزینه های مبارزه که.

علماء جو – شما می توانید به دنبال جو در توییتر در اینجا و او باعث می شود سری انیمیشن ویدئو به نام فوتبال تخته سفید.

پست F365 می گوید: آینده فوتبال زنده در میخانه ها برای اولین بار در Football365 ظاهر شد.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

Mediawatch: Benzema به آرسنال? آه shush…

[ad_1] سه روز بعد… ‘ كريم Benzema ارائه شده به آرسنال و چلسی? انتقال اخبار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *