خانه / فوتبال / هزینه مهاجرت به اتریش

هزینه مهاجرت به اتریش

مهمترین نکته در هزینه مهاجرت به اتریش مقدار و زمانی است که باید این مبلغ را متقاضی مهاجرت به اتریش و همچنین اخذ اقامت اتریش را در نظر داشته باشد ، بسیاری از افراد که قصد تحصیل در اتریش ، کار در اتریش ، سرمایه گذاری در اتریش ، ثبت شرکت در اتریش ، اقامت خود حمایتی اتریش ، ازدواج در اتریش ، تولد فرزند در اتریش و سایر طرق از جمله اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش و یا ویزای توریستی اتریش دارند باید توجه زیادی به هزینه مهاجرت به اتریش داشته باشند .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش درصدد است تا با بررسی قوانین مهاجرتی اتریش تمامی هزینه مهاجرت به اتریش را به نظر شما متقاضیان اخذ اقامت اتریش ۲۰۱۸ برساند . این مقاله تحت نظر وکیل مهاجرتی اتریش و با شرایط و قواعد بین المللی روز این کشور تنظیم شده است .

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اتریش در بسیاری از اوقات زمانی که برای کار های مشخص شده وارد سفارت می شوند ، باید در نظر داشت که در ابتدا باید مدارک شما ( هویتی ، تحصیلی ، کاری و … ) بنا به ویزایی که شما در خواست می دهید تائید شود ، این ابتدایی ترین هزینه مهاجرت به اتریش است که هر ساله این سفارت بنا به یورو مبلغ مشخصی را از متقاضی دریافت خواهد کرد ، این مبلغ در حال حاضر ۴۰ یورو برای هر پانچ ترجمه خواهد بود . در نظر داشته باشید که برای تائید مدارک در سفارت باید خود شخص حضور داشته باشد و مدارک را مرتب و با نظمی خاص به مسئول سفارت تحویل دهد که در این زمینه باید با مشاوران ارشد حقوق بین الملل خصوصی مشورت نمایید .

در دومین مورد از هزینه مهاجرت به اتریش هزینه های زندگی در این کشور خواهد بود که باید مورد بحث و گفتگو قرار گیرد ، در تمام راه های مهاجرتی به این کشور در هزینه های زندگی تقریباً یکسان خواهد بود ، هزینه مهاجرت به اتریش در قسمت هزینه های زندگی بسته به تعداد اعضای خانواده و محل سکونت و بسیاری از فاکتور های دیگر متفاوت است .

 

صفحه اصلی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

الکتروپمپ شناور (سابمرسیبل) چهار پل جریان نیمه-محوری ۱۴ اینچی SAER S-350

الکتروپمپ شناور (سابمرسیبل) چهار پل جریان نیمه-محوری ۱۴ اینچی SAER S-350   کاربردها مناسب برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *