خانه / فوتبال خارجی / مرد متحد ۲۰۱۲/۱۳ TSR و آمار دیگر

مرد متحد ۲۰۱۲/۱۳ TSR و آمار دیگر

[ad_1]

به عنوان یک فرهنگ است که فرد را جشن می گیرد ما ناچار علائم تعالی شخصی دنبال. برخی از بازی بیس بال و کریکت (این یک سرباز شمالی امریکا که عاشق کریکت است)، aggregations اعمال فردی، و بنابراین برای تجزیه و تحلیل از طریق فرد است. اما فوتبال بازی نهایی تیم است و در آمار تیم که فوتبال تعداد واقعا به خود آمده است. همانطور که ما اشاره کرد، شاید بیش از حد اغلب آمار فردی زمینه نیاز; تعداد تیم چهار چوب خود را دارد. برگردید و نگاهی به مقالات قبلی در این سری، و شما خواهید دید که برای درک عملکرد فرد ما بارها و بارها به تاکتیک تیم که خودشان اشاره ام را مندرج در شماره های تیم.

بنابراین به یک معنا ما بسیاری از کار در این بخش در حال حاضر انجام می شود. ما می دانیم که درصد تکمیل تیم پاس منعکس کننده نوع عبور بازیکنان را خواسته; ما را دیده ام که تیم interceptions بستگی دارد تا حد زیادی در فلسفه دفاعی جانبی; ما که درصد در اختیار داشتن تیم محصول سبک و صلاحيت هستند از رقم.

هدف، سپس، دو بعدی مقالات در آمار تیم که به ما بگویید بیشتر در مورد عملکرد تیم است. اگر چه خوب می دانیم که شما تیم سوم لیگ در interceptions است، زیرا آنچه واقعا مهم چگونه به خوبی شما تیم در حال انجام است.

نسبت عکس کل (TSR) و عکس بر روی هدف نسبت (SoTR)
در میان آمار پایه ما بهترین دو معیار عملکرد تیم عکس و عکس بر روی هدف دارد. چون نقطه بازی به نمره اهداف در حالی که جلوگیری از حریف خود را از نمره تیراندازی آمار به طور طبیعی ما بسیار مورد چگونه خوب تیم انجام بگویید. اعداد به دنبال ۱ است) کل عکس نسبت (TSR), که نسبت کل عکس های خود را به مخالفان خود را به کل عکس; ۲) عکس بر روی هدف نسبت (SoTR), که نسبت به عکس های خود را در مقصد به مخالفان خود را عکس در هدف است. آن را به شده که این اعداد همواره موفقیت تیم پیگیری نشان داده هر چند نه با هر روشی قطعی برای هر فصل. بیش از ۵۰% مثبت است، زیر ۵۰% منفی.

اینجا تعداد فعلی برای TSR:

لیورپول ۶۹٫۰
مرد شهر ۶۶٫۴
۶۵٫۲ تاتنهام
مرد متحد ۶۴٫۲
چلسی ۶۳٫۳
Southampton 59.9 آرسنال

۵۹٫۳ ۵۳٫۰ گزارش روز:
بورنموث غرب هم ۵۰٫۷

۴۵٫۸ واتفورد ۴۵٫۶ کاخ کریستال

۴۴٫۰ سوانسی ۴۳٫۸
لستر استوک ۴۳٫۶

۴۳٫۵ میدلزبورو غرب Brom 42.2

۳۹٫۲ بدنه ۳۶٫۹
ساندرلند ۳۵٫۲
برنلی ۳۳٫۴

و در اینجا برای SoTR:

چلسی ۶۸٫۲ تاتنهام

۶۷٫۶ لیورپول ۶۷٫۰
Southampton مرد شهر ۶۴٫۰

۶۲٫۴ ۵۸٫۱ گزارش روز:
آرسنال ۵۸٫۰
مرد متحد ۵۶٫۱
بورنموث ۴۸٫۲
واتفورد ۴۵٫۲
سوانسی ارزشهای ۴۴٫۶
کاخ کریستال ۴۳٫۶
استوک ۴۲٫۹
لستر ۴۱٫۶ افزایش کرده
غرب هم ۴۱٫۰
غرب Brom 39.4
بدنه ۳۷٫۱
میدلزبورو ۳۷٫۱
برنلی ۳۵٫۰
ساندرلند ۳۱٫۲

خواهید دید که در اکثر موارد بهتر تیم هستند در بالا، تیم middling در وسط و strugglers در پایین. اما شما احتمالا هم اشاره کرد: برنلی Brom غرب هستند و کمتر در TSR و SoTR از آنها را در جدول; کریستال پالاس، سوانسی و ساوت همپتون بالاتر است. بیایید برنلی و ساوت همپتون را به عنوان نمونه ما. TSR و SoTR Clarets بسیار نزدیک به پایین هستند و در عین حال جدول لیگ آنها تنها یک نقطه از هم جدا در جای ۱۱-۱۳ نشان می دهد پرستاران حدود شش بالا – هستند. این یعنی اعداد ندارد اشتباه است؟

no – یعنی که نتیجه برنلی را بهتر از عملکرد خود هستند و ساوت همپتون را بدتر است. ما می دانیم که این اتفاق می افتد در بازی های فردی: شما بازی ضعیف و برنده، یا بازی هست و از دست دادن. اما طوری که ما می گویند “جدول هرگز دروغ” با گذشت زمان آن همه evens، فرض می کنیم. اما گاهی اوقات آن را ندارد. از آنجا که ما می دانیم که در طول زمان TSR و SoTR مسیر موفقیت، ما می دانیم که تیم های با شماره برنلی را معمولا محمد مبارزه خواهد کرد و تیم های با شماره ساوت همپتون را برای لیگ اروپا رقابت خواهد شد.

این دو انشعابات ساده اما حیاتی است: ۱) تیم که نتایج قابل توجهی بهتر از خود TSR و SoTR تمایل به رها کردن تخت است ۲) تیم است که نتیجه بدتر از خود TSR و SoTR تمایل به افزایش یابد.

به عنوان مثال کتاب سیتی است. در سال ۲۰۱۴/۱۵ تحت مدیریت جدید راهب گری آنها هشتم، با مجموع عالی ۵۶ امتیاز به پایان رسید. اما خود TSR آنها ثابت در محل ۱۷ SoTR خود را در ۱۵٫ به عبارت دیگر نتایج خود را تا حد زیادی خود را بیش از حد نشان داده. آنها مقام هشتم تیم, تیم در نزدیک به محمد فرم آنها. بر اساس نتايج به طور طبیعی، راهب قرارداد جدید در تابستان داده شد. تا فصل آینده بود؟ چون که تقریبا سطح که در آن آنها تمام طول انجام شده بود آنها به سرعت خود را در نبرد محمد یافتند. راهب اخراج شد و پی در پی مدیران قادر به بالا بردن سطح عملکرد قابل توجهی داشته است.

، هم از خودتان بپرسید: کدام طرف کاهش یافته دورترين در جدول امسال? لستر سیتی، البته. و لستر سمت نتایج آن سال گذشته ترین عملکرد خود را بیش از حد نشان داده شد. لستر بود نهم در TSR, پنجم SoTR. برنده عنوان خود آنومالی آماری بود. امسال آنها هر نقطه نزدیک چهره آن نبوده است; در واقع جای خود را در جدول الان فقط در مورد TSR فعلی و SoTR برابر است.

و سخن گفتن از ناهنجاری های آماری، مطمئنا شما آن دیگر اخیر شات های طولانی برنده، سمت لیگ اروپا به سطح است که موفق به کسب عنوان? نه? خوب، این منچستر یونایتد در ۲۰۱۲/۱۳ بود، سر الکس فرگوسن سال گذشته است. متحد بودند هفتم در TSR ششم در SoTR، هنوز، مثل لستر، آنها برنده عنوان با سهولت. همه ما فرض بر این تیم عنوان متحد معمولی بود. این اصلا نبود — آن حدود بزرگ ناراحت آماری به عنوان لستر بود. که بدان معنی است، البته با توجه به افت سال آینده آنها. در سال ۲۰۱۳/۱۴ TSR خود تقریبا همان است که سال قبل SoTR خود را کمی پایین تر است. پس اندکی Davey، اگر شما در حال گوش دادن، این تقصیر شما نیست. (نه که طرفداران متحد همیشه قانع شده خواهد شد.)

آنچه در مورد دیگر راه–تیم بودند که نتایج به خوبی به عنوان عملکرد خود را? نمونه های اخیر لیورپول فصل گذشته است. آنها هشتم به پایان رسید اما سوم در SoTR در TSR, دوم شد. بنابراین شما انتظار داشت آنها را به جدول صعود سال آینده و قطعا دارند. خود را رتبه بندی TSR و SoTR مورد مشابه, اما این بار آنها دقت عملکرد منعکس کننده.

این را به ما می گوید که TSR و SoTR ممکن است اقدامات خشن اما آنها قابل اعتماد. این تبدیل کرد که ۳۸ بازی، در حالی که در اکثر موارد کافی برای نتیجه مطابقت با عملکرد، همیشه داستان دقیقا نمی خواهد بگوید. بنابراین گاهی اوقات, جدول دروغ خواهد شد. از آنجا که ما نیاز به Leicesters بیشتر و بیشتر farewells فرگوسن که چیز خوبی است. در همان زمان شما نیاز به نگاهی به اعداد زیر بنایی به سطح عملکرد واقعی. اگر تیم خود را در انجام بهتر از انتظار می رود البته نه نگاه TSR یا SoTR ممکن است بخواهید. اما در نهایت تعداد برنده شدن. مگر اینکه…

مگر اینکه شما می تونی Pulis. چون پسر steelworker از Pillgwenlli مردی که بانک در مونت کارلو را شکست. از امر TSR و SoTR خود را نشان می دهد در هر واحد کامل لیگ برتر فوتبال فصل او اداره می شود، طرف او بالاتر در جدول به پایان رسید. سال گذشته غرب Brom 20 در TSR و نوزدهم در SoTR، رتبه دهی نشده است هرگز در معرض خطر محمد شد. همه ما می دانیم درباره Pulisball: دفاع در عمق، استفاده از توپ بلند نمره در قطعه مجموعه. توجه به چگونه شما را در آن نگاه کنید، او است یا نقص در اعداد در معرض و یا از تیم های خود را بیش از هر مدیر لیگ برتر کردم. که او برنده لیگ با چلسی، اما اگر شما تیم نیمه پایین و می خواهید به خنده در سرنوشت، کلاه و مربیان با معنا نیست.

یک چیز بیشتر در مورد TSR و SoTR: اختلاف قابل توجهی در اعداد شما ممکن است منبع خاصی از موفقیت یا عدم موفقیت نشان می دهد. وستهام است ۵۰ درصد جامد TSR اما فقیر ۴۱٫۰% SoTR; منچستر یونایتد است بسیار قوی ۶۴٫۲% TSR کمتر موثر ۵۶٫۱% SoTR. این بدان معناست که این طرف به اندازه کافی از عکس های خود را در مقصد دریافت نمی یا مخالفان خود بیش از سهم خود را در حال گرفتن. ممکن است این مسئله از کیفیت عکاسی – مخالفان گرفتن عکس از مکان های قابل توجهی بهتر است? من آن را به شما برای پیدا کردن تیم SoTR که قوی تر از خود TSR است و که ممکن است بنابراین عکاسی با کیفیت برتر را ترک می کند. هنگامی که ما را به اهداف پیش بینی ما این ایده را دوباره کنید.
نرخ تبديل
یکی دیگر از راه برای درک عملکرد تیم خود است نرخ تبدیل، درصد عکس های خود را و یا عکس های مخالفان خود که در. از آنجا که نرخ تبدیل به عکس و عکس بر روی هدف شناسایی بدیهی است، آنها اطلاعات قابل توجهی در این زمینه ارائه می کنند. آنها همچنین شما, حداقل در بخشی، که در آن ممکن است مشکل دروغ بگویید.

آنچه ما در مورد نرخ تبدیل در این سری گفت: افراد، آنها تمایل به طور گسترده از سال به سال متفاوت است. واریانس به عنوان گسترده ای برای کل تیم نیست اما آن باید باشد نیست. سال گذشته تیم های لیگ برتر ۴۸۴ عکس برای فصل، بنابراین صرف دو نقطه تبدیل نرخ تغییر معنای به طور متوسط حدود ۱۰ گل و ۱۰ گل می تواند تفاوت بزرگ در پایان که در آن شما را به طور متوسط.

برویم به فصل گذشته و لستر سیتی. اعداد به ما بگویید که روباه رهبری لیگ در نرخ ارز در ۱۳٫۰%. این نرخ ویژه بالا لحاظ تاریخی نیست: لیورپول تا ۱۵٫۵ درصد در فصل Suarez خود بودند. اما رقبای اصلی خود را برای عنوان آرسنال و تاتنهام، پایین در ۱۱٫۴% و ۱۰٫۴% بود. (زیرا آنها تمایل دارند که ساقه در چشم اسپرز تحت Pochettino کمی از حالت خاصی دارد.) به یاد داشته باشید که نوسان دو نقطه به طور متوسط حدود ۱۰ گل. بنابراین نرخ تبدیل خود نقش قابل توجهی در عنوان آنها.

و که آخرین متحد عنوان تیم بزرگ ناهنجاری دیگر? آنها تا به حال غیر طبیعی بالا نرخ تبدیل، ۱۶٫۸ ٪، که تنها بیش از شده است یک بار در فصل کامل ۱۱ این آمار در دسترس بوده است. رکورد ۱۷٫۱% ۲۰۰۷ برگزار می شود/۸ استون ویلا جانبی است که در واقع کمتر از مخالفان خود عکس اما ششم به پایان رسید.

اما همانطور که اشاره شد، لستر را ۱۳٫۰%، در حالی که خوب کاملا استثنایی بود. آنچه استثنایی بود مخالفان خود تبدیل نرخ, ۷٫۰ ٪، در پنجم-پایین ترین دوره ۱۱ ساله آمار بود. آرسنال و تاتنهام در اینجا، در ۸٫۰ و ۸٫۳ درصد کمی نزدیک تر بود. اما در نیمه دوم فصل لستر تقریبا نفوذناپذیر شد و همراه با نرخ تبدیل حمله کنند کافی به فشار روباه به بالا با وجود TSR متوسط و SoTR آنها بود.

در برنلی دوباره، یکی از این سال overachievers بگذارید. نرخ تبدیل کنند ۱۱٫۴% فقط در مورد متوسط لیگ است. اما نرخ تبدیل مخالفان خود بسیار کم ۷٫۹%. Clarets نظاره sturdily دفاع و Heaton تام در هدف است.

چی از Southampton ایرن نمونه ما? ساوت همپتون را مخالفان تبدیل تقریبا متوسط ۱۱٫۴% از عکس های خود را. در واقع پیچیده تر از آن است; ما در این آمار را دوباره در مقالات بعد نگاه کنید. اما چیزی کاملا واضح است که مبارزه خود را در انتهای دیگر. آنها تبدیل بسیار کم ۶٫۶% خود عکس است که می تواند پنجم–پایین در دوره ۱۱ ساله آمار ثبت شده باشد اگر آن طول می کشد.

خبر خوب: هنوز هم نزدیک به نیم فصل باقی مانده است و اگر اعداد شما در پایین تاریخی، شانس هستند آنها را افزایش دهد. آن ممکن است در حال حاضر با شروع. قبل از بازی هفته گذشته نرخ تبدیل ساوت همپتون را پایین ۶٫۱ درصد بود. اما برابر لستر آنها را با دو تا از آنها عکس ۱۹ بر روی هدف به ثمر رساند، از مطالعه حذف مجازات.

نرخ تبدیل بیش از حد، مطرح کردن سوال کیفیت عکاسی. اگر نرخ تبدیل خود را کم و شاید مکان عکسبرداری از بهترین نیست. و از پس نزدیک تر و نزدیک تر به xG. قطعه ای به دنبال عکس از زاویه های مختلف، و پس از آن در هفته آینده به ما شیرجه می اید

گلدشتاین پیتر

پست مرد متحد ۲۰۱۲/۱۳, TSR آمار دیگر ظاهر شد و اولین بار در Football365.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

Mediawatch: Benzema به آرسنال? آه shush…

[ad_1] سه روز بعد… ‘ كريم Benzema ارائه شده به آرسنال و چلسی? انتقال اخبار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *