خانه / فوتبال خارجی / لیگ برتر فوتبال برندگان و بازندگان

لیگ برتر فوتبال برندگان و بازندگان

[ad_1]

برندگان


نگهبان پیرلو و تغییر باید منچستر سیتی دست بر روی چهار صفحه این فصل، ژاوی را در فصل اول خود را مسئول شکست خورده اند. منچستر سیتی در از دست عنوان باید، وجود خواهد داشت برخی که فرمان حیثیت درخشان بدون استحقاق است. حقیقت این است که ژاوی را هم با آن نتیجه ناامید است. این مدیر برای آنها مقام دوم بازنده اول باعث می شود شما است.

در عین حال تماشای منچستر سیتی عبور یک صفحه لمسی و جنبش های استثنایی در سوم نهایی برابر وستهام حداقل چه ژاوی در تلاش برای رسیدن به می بینید. لیاقت خود غرب هم در کمک به مهمانان خود است، اما آن سطح از سیالیت و سرعت در حمله فوق العاده دشوار برای خفه کردن است. جزء اصلی ژاوی را بهترین تیم است.

آن نیز نشان می دهد یکی دلیل چرا ژاوی تلاش است. سن متوسط شروع خط یو پی اس در شهر منچستر این فصل ۲۸٫۸ ‘تنها توسط Stoke واتفورد و Brom غرب و قدیمی تر از تاتنهام سه سال کامل مورد ضرب و شتم’ است. لیورپول است رتبه دوم، منچستر یونایتد ششم، آرسنال هفتم و چلسی ۱۱٫ تیم شهر است که ضرب و شتم کریستال پالاس در نوامبر سن ۲۹٫۹ بود.

اگر این ارقام نشان می دهد صبر ما می باید با موریسیو Pochettino و پروژه های یورگن پیروزی, آن همچنین چهره پسرِ وظیفه نشان می دهد. مدیر است رفتار خود را در تلاش برای تغییر حد پذیرفته شده بیش از حد به سرعت در شهر اما overhauling این تیم ملی زمانبر است.

در نگاه بازیکنان کلیدی: می goalkeepers دو ۳۳ و ۳۵; پابلو Zabaleta وینسنت کمپانی Aleksandar Kolarov Bacary Sagna و Gael لیگا هستند تمام ۳۰ یا بالاتر; دیوید سیلوا Yaya بوش و Fernandinho همان; حتی بنیتس ۲۹ را قبل از پایان فصل می کند. ژاوی می توانند و تنها در شهر عملکرد به عنوان یک کل این فصل، اما در این باشگاه از بازیکنان جوان این است که ممکن است یک نگاه اجمالی از این باشگاه در نظر گرفته شده به آینده قضاوت خواهد شد.

در حال حاضر، ژاوی می خواهد به اندازه کافی خوشحال است که بحث بحران شهر منچستر حداقل برای دیگری چند روز quietened است. کسانی که او را درک نمی ‘فوتبال انگلیسی کنند’ پیشنهاد مثل خوزه خليلي به مس كرمان ممکن است تلاش برای حفظ کردن غلات خود را در روز پنج شنبه.

پسر منچستر سیتی در آبی
قوام است شده فاقد در دو سه اما ما اجازه جوان به گاهی اوقات از راه سرگردان. هنگامی که سه مقابل منچستر سیتی – سن ۱۹، ۲۱ و ۲۲ – بازی با اون زنده دلی، شما می توانید و مابقي نفع لذت بردن از لحظات. همین دلیل است که آنها به ما برندگان اولیه .

Kante N’Golo
پلیر بدون کامل است و خط مرکزی است که در سخت ترین بر روی زمین برای تولید عملکرد بی عیب. عبور بیش از حد بسیاری از بازی بیش از حد بسیاری از تصمیمات را در مورد اینکه آیا به مطبوعات مقابله با پشت کردن و مسیر بازگشت وجود دارد. شما متکی به بیش از حد بسیاری از متغیرها هستند. کمال در فوتبال قابل دسترسی نیست. بازیکن فقط آن را تعقیب و امیدواریم که برای رسیدن به تعالی.

Kante نه دست و کمال است، اما او به مراتب فراتر از عالی منتقل شد. گرچه ما همیشه متقاعد شد ادراک نشان میدهد که او حیاتی ترین حقه بازی در لستر را عنوان برنده ماشین بود. تجدید حیات چلسی را صرفا به فرانسه نیست، بلکه او نقش بازی بازی.

سه شنبه در مقابل لیورپول، Kante در بهترین حالت خود مخرب بود. او snuffing کردن خطر مثل مامور اتش نشانی روانی برای ۳۷% از تمام فوم در مسابقه و ۶۱ درصد از چلسی، محاسبه.

توانایی Kante را در جای مناسب و زمان مناسب زمانی که خطر به نظر می رسد تقریبا خنده دار شد که او مانع حملات ضد لیورپول. تا بازی در بازی به سرعت خشمگین رسم به نزدیک بود، سپس، او به جلو برای ایجاد فرصتی برای پدرو که چلسی دو امتیاز اضافی به دست اورد می تواند یافت.

به آدم باته نوشت آسمان ورزشی بعد از بازی، Kante ساخته شده است در حال حاضر پردازد بیشتر از هر کس دیگری در لیگ برتر بیش از گذشته سه فصل-او فقط در کشور برای دو نفر از آنها شده است. استراتژی های چلسی به لیورپول دعوت بر روی آنها فقط چون سه نفر مرکزی دفاعی در برابر خوبی کار می کرد. کونته برای محافظ بهتر خواسته است می تواند.

ویلی Caballero
Caballero ممکن است می خواهم به سرگردان به ژاوی را دفتر صبح و محل تکه کاغذ روی میز مدیر. در آن را نوشته نمرات: ۳-۱ و ۲-۱، ۴ ۱ ۳ ۱، ۴ ۰, ۴ ۰٫

“است که چه اتفاقی می افتد زمانی که من بازی در لیگ، رئیس.”

مارکو سیلوا
هستیم همه مارکو سیلوا نیست ما? ممکن است unhelpfully تفرقه به عمد خود را در جبهه مخالف به قرار داده ‘ آنچه او درباره انگلستان می داند؟ او حتی می تواند حفاری شود؟ “تیپ است، اما همچنین احساس لازم برای قرار دادن دفاع علیه جهل. باید حتما سیلوا ببخش معایب خود را در تلاش برای آنچه او نشان دهنده، اما همچنین را هیچ عذرخواهی برای ستایش او به هنگام رسیدن به او قهرمان شویم.

سیلوا موفق شده است تا هنوز رتبه دهی نشده است در معجزه خود را نگه داشتن هال سیتی در لیگ برتر و مه هم انجام نشد اما او در حال حاضر کسانی که او را با توجه به ملیت خود را رد کرد ثابت شده اشتباه است. یا می Rowett گری برنده ۲-۰ در اولدترافورد و هرناندز هابیل به فروش بیش از حد?

پیتر کراوچ
او خود هدف لیگ برتر صدمین گل در سن ۳۵ و او ربات بود. پیتر کراوچ اوست و او فوتبالیست دوم مورد علاقه همگان است.

لیورپول
اگر سه شنبه ادعا می کند که به شکست لیورپول می خواهد ‘نابخشودنی’ و بستري که پیروزی در آن آورده می آورد گونی (او گفت: هیچ چیز از نوع)، چهارشنبه استقبال سحر روشن تر بعد از عملکرد مثبت و نتیجه.

برای همه قابل درک احساس وحشت و نگرانی بیش از فرم های اخیر لیورپول، آنها هنوز هم جلوتر از مورد علاقه های عنوان قبل از فصل دو و مجبور به مقابله بدون چند بازیکن کلیدی برای چند هفته گذشته. را یک گام به عقب و پرسیدن: حال شما گفته شده در اوت که لیورپول فوریه یک نقطه از دوم آغاز خواهد شد، شما می خواهم انتظار پیروزی می شود تحت فشار است؟

برای خیلی بیشتر در لیورپول مقابل چلسی, شما باید مرغ استیون خواندن نتیجه گیری ۱۶ در اینجا راست…

چلسی
پنالتی از دست رفته، سرب را از دست داده، امتیاز کاهش یافته است و هنوز هنوز تمدید سرب خود را در بالا. ضرب و شتم آرسنال در شنبه ناهار و ما مطمئنا صحبت از چلسی به عنوان قهرمان لیگ برتر منتخب می توانید شروع به.

برنلی را رکورد خانگی
برنلی گرفته اند ۹۶٫۶% از امتیاز خود را در ورزشگاه تارف مور. کسی می تواند برای باستان هند تدفین زیر اتاق پانسمان دور شوم؟

واتفورد والتر Mazzarri و خوب… فوتبال
دقیقا همان نوع از نتیجه و عملکرد است که من دوست دارم، چون آن تنها اشاره که هیچ کس تا کنون واقعا فوتبال می داند. هر کسی که پیش بینی Mazzarri در کلاس آموزش تاکتیکی و stewarding Kaboul یونس از هدایت آرسنال را دروغگو و شعبده باز یا جادوگر دروغ است.

سام آلاردایس
اگر تصویر می گوید هزار واژه می گوید این کلیپ کوتاه صدها تر. این چهره مرد مزه اولین پیروزی لیگ مسئول است.

پل کلمنت
A فوق العاده منطقه چهار روز برای کلمنت با سوانسی حالا خارج از محمد و پنج امتیاز بالا ساندرلند. از او پرسیدم که آیا کلمنت می تواند جهش که چند دست را با موفقیت. تا کنون امیدوار کننده به دنبال آن است.

گزارش روز:
هیچ تیم در لیگ برتر است امتیاز بیشتری را در خود مسابقات شش گرفته.

بازنده

قهرمانی و – بله، متاسفانه – قدرت ذهنی
وجود گرافیک پر شور است که ونگر نمودار استفاده از عبارت “استحکام روحی” بین ۱۹۹۹ مه و سپتامبر سال ۲۰۱۵ و محاسبه که ۳۱۷ بار در طول آن دوره استفاده شد. در ۷۱% موارد ونگر بود با استفاده از آن را پس از پیروزی، و لذا شکیبایی روحی آرسنال را ستایش. در دیگر ۱۸ درصد آن را پس از شکست آمد.

به عنوان قدرت ذهنی همچنان مدیر آرسنال رفتن به عبارت در زمان بحران و در پیروزی ما می تواند تصور که کل در حال حاضر ۴۰۰ در فوریه ۲۰۱۷ در بسته شدن. شکست shambolic سه شنبه شب به واتفورد تغییرات اندکی در موضوع آورده، پیشنهاد ونگر را که آرسنال تیم “ذهنی آماده” نبودند.

برای تجزیه و تحلیل بیش از حد به من ببخش، اما نشان می دهد که سه چیز است:

۱) اگر آن را در واقع تفاوت بین آنها را ضرب و شتم یک تیم واتفورد در شکل بسیار ناراحت کننده و یا در خانه از دست دادن که ذهنی آماده بخشی حیاتی از آرسنال را آماده است.
۲) ونگر که قادر به شناسایی و پرداختن به این موضوع قبل از بازی است یا ما می تواند تصور که او انجام داده اند می خواهم.
۳) که ونگر ناتوانی در شناسایی و آدرس نشانه ضعف روانی در بازیکنان است یک مسئله طولانی مدت زمانی که در آرسنال تولید عملکرد – با توجه به اینکه دقیقا این نوع از نتایج قبل از بازی را دیده اند یا بخشی از پلی اتیلنrformance – shambolic است که اگر آنها به یکدیگر در تونل معرفی شده اند که برخی از بازیکنان نگاه.

در برخی از نقطه چیزی باید داد. آرسنال در حال حاضر به طور موثر از دیگر عنوان مسابقه با دیگری فرصت از دست رفته و دیگر فصل صرف ساخت بهانه ای برای به همین دلیل است که آنها در نهایت نمی پیروز. پس از پیروزی عنوان لستر سیتی ونگر تنها بیش از حد مشتاق به اشاره است که کنار او مهمتر از همه رقبا معمول خود را تمام شده بود بود. که هم اکنون یک استثنا به جای حکومت جدید به نظر می رسد.

پاسخ از مدافعان ونگر را که آرسنال جلوتر از منچستر سیتی و منچستر یونایتد که نتیجه کاهش فشار در مديريت دارد. سمت تلنگر به آن است که این باشگاه اقدام حداقل استراتژی های مختلف برای رسیدن به جاه طلبی های خود را امتحان کنید: مدیران جدید به کار برای پیدا کردن فرمول جادویی. در حالی که آرسنال بنگ سر خود در برابر دیوار و سپس توسط کبودی حیرت نگاه. در این روز موش خرمای کوهی امریکا ونگر لیگ قهرمانان خروج از یک موش خرمای کوهی امریکا فصل است.

خوزه خليلي به مس كرمان و مدیر ساخت تفاوت
‘این بازی است متحد نیاز به صرف بزرگ دوباره در تابستان، اثبات’ خواندن صدای جیر جیر از اخبار شبانگاهی منچستر با ده دقیقه باقی مانده در منچستر یونایتد ۰-۰ قرعه کشی علیه شهر هال. این نظر کوچک، خاموش دست بود اما آن وتر را لرزاند.

این است مدیریت نخبگان مورد است؟ یک مدیر است که صرف £۱۵۰ متر در ترکیب تیم ملی فوتبال است که پنجم رسید نمی تواند راهنمای آنها را به پیروزی بیش از برنلی بدنه یا Stoke در خانه و تنها نتيجه گيري ما رسم نشده است که ترکیب حداقل نیازهای سرمایه گذاری همان که دوباره? منچستر یونایتد تیم ملی است نه با کسانی که در گذشته اوج خود به بسته بندی شده (نگاه کنید به آمار در بخش پیرلو) – هر چه برای بهبود بازیکنان اتفاق افتاده است؟

گزارش پس از پیشنهاد بازی متحده بود توافق قرارداد به ثبت Griezmann آنتوان در تابستان، منحرف handily توجه به دور از دیگر نتیجه ناامید کننده اما نه همه آماده به چرخش روابط عمومی را فرو می برد.

مبادا از یاد ببریم، متحد، مورد علاقه های شما دوم شد برای عنوان لیگ برتر در آغاز فصل. خليلي به مس كرمان در تیم هستند که نه تنها کسانی که مبارزه برای نگهداری به چلسی را coattails، اما آنها راحتی بدترین پک تعقیب. یونایتد که در نقاط به وستهام در ۱۱ عنوان چلسی در اول نزدیک و نزدیک گزارش روز: در هفتم به عنوان آرسنال در سوم است.

وقتی پیرلو تلاش در منچستر سیتی، مدیر جدید با overhauling تیم ملی creaking، دولت های ذهنی خود را زير سوال بود. همانطور که اگر هیچ میانه ‘نابغه یا افسانه?’ صلیب جان آینه روزانه را پرسید. ‘کند او می دانم آنچه لازم برای موفقیت در انگلستان?، دیگران خواسته.

ژاوی در شهر منچستر است چهار امتیاز پیش از متحده. اگر او هستند، بنابراین شایستگی بیش از حد کند خليلي به مس كرمان. از آنها در همان مرحله لویی وان Gaal فصل اول متحد یک نقطه بدتر کردن در حال حاضر. تفاوت زیبایی اگر بهبود می آیند در سبک اما نه در نتیجه، برای عدم فوتبال لیگ قهرمانان حساب خواهد شد. که حداقل انتظار خليلي به مس كرمان در سال اول مسئول است.

چهارشنبه شب کلاسیک بازی خليلي به مس كرمان انحراف تاکتیک، راه رفتن از مصاحبه اش با بی بی سی وقتی خواسته سوال کاملا معقول به ارمغان آورد. هنوز امید پرتغالی که او می تواند حرارت کردن مدیریت در بازی خود را در گوش کر سقوط خواهد کرد; این schtick بیش از حد بسیاری از بار پیش از ما دیده ایم.

علاوه بر این، خليلي به مس كرمان را “من هستم در نظر گرفته توسط قوانین مختلف” کمتر مانند ایجاد ذهنیت محاصره اطراف تیم ملی خود و بیشتر شبیه به پارانویا که درآورد ماه نهایی خود را در چلسی احساس. آن است که تقریبا اگر تکرار رفتار گذشته نقش قسمت در شهرت خوزه.

خليلي به مس كرمان نه نشد رتبه دهی نشده است; فصل فوتبال را از آگوست تا مه نه فوریه اجرا می شود. اما در مبارزه برای رستگاری پست چلسی خليلي به مس كرمان است پشت در نقاط. مذمت بازیکنان اعتصاب کنندگان مذمت و سرزنش اشتباهات فردی به عنوان مقدار زیادی از حامیان متحد انتخاب بکنید اما اگر مدیران دیگر را با همان معیارهای قضاوت همه خوب، است. واقعیت این است زمانی که آن می رسد میز مردی است که تراکم این تیم و مربیان را بر میدارد که آنها را آموزش می دهد که باک تنها متوقف می شود.

تاثیر آنتونیو کونته در چلسی بیشتر مدیران از خليلي به مس كرمان نگاه پور ساخته شده است، اما او را یکی ترین مقایسه رنج می برند. کونته خانه گرفت که خليلي به مس كرمان زدم تقریبا و آن را در فضای یک فصل بازسازی است. در منچستر یونایتد خليلي به مس كرمان تا به صرف میلیون ها نفر در وسایل طلا اندود است اما سقف به نشت هنوز و بوی عجیب و غریب در آینده پس floorboards وجود دارد.

تعویض منچستر یونایتد
تقسیم در مسئولیت بین مدیر و بازیکنان نتیجه فردی است سوال غیر ممکن است برای پاسخ به. ‘مدیران نمی تواند ضربه توپ پشت خالص’ دفاع معمولی نادیده گرفتن این متغیر به عنوان اعتماد به نفس و شکل که مدیر بخش کنترل است، اما شامل رشته ای از حقیقت است. اکثر مدیران بازی کردن اثر آنها می توانید در بازی; مدیریت موفق آماده سازی ۹۰% و ۱۰% touchline الهام است.

آسان تر به نقطه ۱۰% بد اشتباه می رود. هنگامی که شما را در وین رونی، فشار او را به موقعیت های پیشرفته و سازمان دیده بان او را تقریبا در هر حرکت حمله کفش چوبی، پس از آن شما است. و هنگامی که شما در خوان ماتا آنتونی رزمی آورد و او را عاری از تمام اختراع حمله می رسد، آن را در شما دوباره است.

آنتونی رزمی
بیرون درز داستان های روابط عمومی در می توانید همچنان به ادعا می کنند که هیچ مسئله بین رزمی و خليلي به مس كرمان وجود دارد، اما اقدامات بسیار بلندتر از کلمات صحبت می کنند. پس مدیر تصمیم ندارم دوباره عمومی ۲۱ ساله که به وضوح از مسائل مربوط به اعتماد به نفس رنج می برند، رزمی را بر روی نیمکت مقابل هال در حالی که متحد تاريخيش باقی ماند.

است سوء ظن، با لوقا شاو Bastian Schweinsteiger و اکثر بازیکنان دیگر امضا شده توسط ون Gaal، خليلي به مس كرمان تزئینی رزمی درست نیست. مقدار زیادی از بازیکنان می توانید شهادت آن است که راه طولانی را از وجود دارد.

آرون رمزی
ما بازنده اولیه. A به طور کامل جا خط آرسنال است که هرگز خارج از فانتزی بازی کامپیوتر وجود داشته باشد ممکن است اما رمزی نمی خواهد بود بخشی از نسخه اول انتخاب زندگی واقعی. او حتی یک بازیکن جوان دیگر نیست.

گوتزه
در من بالا ده پیش بینی برای ۲۰۱۷ ، که Ranieri از لستر سیتی در این تقویم سال استعفا ممکن است به من پیشنهاد کرد. بسیاری از شکست بیشتر – و انتظار می رود در لیگ قهرمانان گذشته ۱۶ خروج – و ایتالیایی ممکن است تحت فشار قرار دادند قبل از پایان ماه فوریه.

لستر سیتی
نیستند چند بار در فصل که هر یک از باشگاه های پایین چهار انتخاب کنید تا امتیاز. برنلی را اواخر برنده فرستاده لستر حتی نزدیک به (بعدی) غیر قابل تصور است.

وستهام و قدرت تبدیل شدن ضعف
هر تیم نتایج خود را مقابل منچستر سیتی قضاوت ناعادلانه است اما شکست غرب هم روز چهارشنبه ادامه تغییر عجیب و غریب در ثروت.

فصل گذشته غرب هم فرم برابر تیم های بزرگ شش (منچستر یونایتد، منچستر سیتی، تاتنهام، زرادخانه، چلسی و لیورپول) پر شور بود:

۱۲ بازی برنده ۷ درو ۴ امتیاز از دست رفته ۱
در هر بازی: ۲٫۰۸
اهداف در هر بازی: ۱٫۹۲
conceded گل در هر بازی: ۱٫۲۵

این فصل غرب هم فرم برابر آن تیم همان خفیف شده است :

برنده بازی ۸ ۰ ۲ درو از دست داده ۶
امتیاز در هر بازی: ۰٫۲۵
اهداف در هر بازی: ۱٫۰۰
conceded گل در هر بازی: ۲٫۷۵

که آیا قادر به ایجاد روحیه تیم فصل گذشته Slaven Bilic یا ثابت تیم ملی است پسرفت به ميانگين پس از موفقیت بیش از خالص به بحث باز است، اما یک چیز واضح است ثابت می کند که : ژامبون غرب قدرت اصلی ضعف خود تبدیل شده است.

Clumsy خوزه Fonte
چالش بازپس مجازات و چهار هدف در اولین conceded. ادای احترام دست زدن به جاناتان وودگیت.


تاتنهام برندگان زیرا آنها تنها از دست رفته نقطه در منچستر سیتی، بازنده بی حالی نمایش داده شده در برابر طرف ساندرلند که ورق های قبلی تنها لیگ پاک نمره این فصل شکست مقابل هال سیتی و واتفورد آمده بود.

بورنموث در دفاع
برای ستایش هاو ادی, او دفاع بورنموث داره بدتر، نه بهتر. آنها در حال حاضر دو یا چند گل در هفت هشت آخرین بازی خود در تمام مسابقات و در ۱۴ لیگ ۲۳ خود بازی این فصل conceded است. تنها سیتی انجام داده اند بنابراین اغلب.


Southampton Thrashed در جام حذفی و در حال حاضر–می گویند آن را بی سر و صدا–تنها هشت امتیاز روشن از پایین سه. “مطمئنا آنها در خطر واقعی نیست؟” می گویند. ‘آنها پنج تن از آنها لیگ شش بازی از دست داده،’ من می گویند. وینتربورن سارا می گوید ‘شما به خودتان باز هم صحبت کردن’.

دانیل طبقه

پست برتر لیگ برندگان و بازندگان ظاهر اول در Football365.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ایمیل: از کلمات برای چه بد لیورپول است

[ad_1] در حال اجرا کار خوب در پاداش صندوق پستی یکشنبه. افکار کسانی که در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *