خانه / فوتبال خارجی / شایعات: سردرگمی حاکم بر آینده دیمیتری Payet

شایعات: سردرگمی حاکم بر آینده دیمیتری Payet

[ad_1]

PAYET در آسمان
هیچ کس می داند آنچه اتفاق می افتد با دیمیتری Payet. این نتیجه گیری ما در صبح روز شنبه با آینده فرانسه را به عنوان نامشخص که همیشه می توانید قرعه کشی است.

L’Equipe خیلی مصمم است که مارسی را به ثالث پیشنهاد برای playmaker وستهام یکی ارزش £۲۶million تسلیم به نظر می رسد. این مبلغ است نزدیک به مقدار انتظار می رود مدیران لندن “مقاله اضافه می کند، با چکش برگزاری برای نزدیک به £۳۰ m.

خط بزرگ اما در موارد زیر است: “هیچ یک از رهبران مارسی در پی، پس قطع مذاکرات در حال حاضر تایید کرده اند.” خوب، که عشق، چون…

ما روزنامه فرانسوی یا کارخانه منبع باور نکنید?

سیلوا پوشش
نگاه آه، آن اختصاصی ماشین دانیل Cutts. لیست گسترده ای از مخاطبین و منابع بدان معنی است که او همیشه خورشید اخبار قبل از هر کس دیگری به ارمغان می آورد. ما دقیقا مطمین اگر هر یک از exclusives خود تا کنون شده است حق–قطعا هرگز در روزنامه – شده اما آه خوب نیستیم.

را ارائه آخرین است که دیوید سیلوا و سمیر نصری می تواند ترک برای سوپر لیگ چین به زودی. هبی چین ثروت مدیریت رئیس سابق منچستر سیتی مانوئل Pellegrini مشتاق جفت هستند.

هر دو بازیکن خواهد بود در خط ‘افزایش پرداخت بزرگ’، در حالی که سیلوا هزینه £۵۰ متر و نصري £۳۰ m. سابق، با این حال، هنوز مشتاق در ترک است. دومی به احتمال زیاد در فرصت پرش می.

TOONSEND
اندرس تاونسند به سادگی نمی تواند پیدا کردن خانه مناسب. این احساس به عنوان اینکه او را در پای خود را در کاخ کریستال پس از پیوستن به باشگاه تابستان گذشته فرود امده بود اما او به خودش این فصل فقط یک هدف را به ثمر رساند و ارائه کمک های دو تلاش می کند. او طلسم در نیوکاسل کوتاه بود و او به صرف زمان بیشتری از او برای باشگاه بازی کردن در تاتنهام loaned بودن.

ادعای گاردین که نیوکاسل است امید وینگر انگلستان به سنت جیمز پارک باز خواهد گشت. تاونسند خود به “مشتاق” در مورد ارتباط با رافائل بنیتز دوباره گزارش شده است. او با چهار گل به ثمر رساند و با کمک دو تحت اسپانیایی در ۱۳ بازی های لیگ برتر فصل گذشته.

تنها مشکل است که نیوکاسل تنها مقدار وام حال حاضر در نظر بگیرند. اما هر دو طرف حرکت می خواهید. بنابراین به عنوان به این معنی که سام آلاردایس استوارت داونینگ به عنوان جایگزینی خود را می توانید در کاخ را به طور در واقع انجام دهید. بله، به طور جدی.

و بقیه
اتلتیکو مادرید رئیس جمهور انریکه سرزو قول داده است به فروش ۲۵ ساله جلو آنتوان Griezmann میان علاقه از منچستر یونایتد… باشگاه سوپر لیگ چین تیانجین Quanjian می خواهید به لیدز مهاجم کریس چوب، ۲۵، در پیشنهاد خود را برای چلسی را ۲۸ سال سن دیگو جلو کوستا عدم ثبت… آرسنال داده شده فرصتی برای ربودن گزارش روز: در حرکت برای لیون را ۲۴ سال سن الجزایر بین المللی وینگر Rachid Ghezzal… برنلی £۱۳ متر ساخته اند پیشنهاد برای نورویچ را ۲۵ ساله وینگر رابی بردی… واتفورد گفت غرب Brom آنها نیاز به پرداخت بیش از £۱۷ متر اگر آنها می خواهند برای ورود مهاجم ۲۷ ساله Odion Ighalo… آرسنال از دست دادن به گسترش ۳۲ ساله هافبک سانتی Cazorla قرارداد برای یک سال دیگر گرفته اند… بارسلونا در امضای ۲۱ ساله بوروسیا Monchengladbach هافبک محمود Dahoud علاقه مند است.

پست شایعات: سردرگمی حاکم بر آینده دیمیتری Payet برای اولین بار در Football365 ظاهر شد.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

Mediawatch: Benzema به آرسنال? آه shush…

[ad_1] سه روز بعد… ‘ كريم Benzema ارائه شده به آرسنال و چلسی? انتقال اخبار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *