خانه / فوتبال / خبر فوتبالی: وضعیت تیم فوتبال کاسپین قزوین اورژانسی است

خبر فوتبالی: وضعیت تیم فوتبال کاسپین قزوین اورژانسی است

[ad_1]

کد خبر:
۸۲۳۷۵۱۰۶ (۵۷۵۸۵۵۴)
|
تاریخ خبر:
۱۶/۱۰/۱۳۹۵
|
ساعت:
۹:۴۱|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


صادق افشار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن اشاره به وضعیت وخیم تیم فوتبال بزرگسالان کاسپین قزوین، افزود: وضعیت بحرانی و آشفته این تیم در جدول رقابت های لیگ دسته ۲ کشور بدون شک به حمایت همه جانبه مسئولان وقت دارد چرا که با سقوط تیم به رده های پائین، تنها دلمشغولی دوستاران ورزش فوتبال استان به ناامیدی تبدیل می شود.
وی ادامه داد: مدیران این باشگاه، به ویژه مدیرعامل جدید برای سامان بخشیدن تیم کاسپین زحمت های زیادی کشیده اند اما نتیجه نگرفتن این تیم به مشکلات ساختاری آن باز می گردد.
افشار با اشاره به تبیین مشکلات ساختاری تیم فوتبال کاسپین، اضافه کرد: این باشگاه بعد از ۵ سال فعالیت هنوز دارای یک دفتر یا زمین اختصاصی برای تمرین نیست و متاسفانه برنامه ریزی آن نیز به صورت روزانه و مقطعی صورت می گیرد.
وی با بیان اینکه مربی این تیم به دلیل نداشتن ابزارهای لازم نمی تواند به درستی تاکتیک ها و تکنیک های فوتبال را برای بازیکنان خود به مورد اجرا بگذارد، افزود: این تیم هنوز برای یافتن یک زمین چمن جهت تمرین برای فوتبالیست های خود عاجز است که این مساله به هیچ عنوان زیبنده یک استان صنعتی نیست.
افشار در ادامه مشکلات تیم فوتبال کاسپین را تنها زمین ندانست و گفت: مشکلات مالی پیش روی این تیم باعث شد مربی سابق آن از این باشگاه جدا شود.
سرمربی تیم امید کاسپین با بیان اینکه ورزش در زمان صلح برنده ترین سلاح است، یادآور شد: مسئولان استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید وضعیت بحرانی باشگاه فرهنگی و ورزشی کاسپین را پیگیری کرده تا از سقوط این تیم و نابودی فوتبال استان قزوین جلوگیری کنند.
افشار با اشاره به اینکه ۶ استان کشور در لیگ برتر و ۱۸ استان نیز در لیگ دسته یک دارای تیم فوتبال هستند اما متاسفانه نامی از استان قزوین در بین آنها نیست، گفت: متاسفانه فضای این استان به هیچ عنوان ورزشی نیست و مسئولان عالی آن باید بدانند تنها با تقویت ورزش است که می توان زمینه شادی و نشاط مردم را فراهم کرد و میزان آسیب های اجتماعی را به حداقل ممکن رساند.
این کارشناس فوتبال ادامه داد: خوشبختانه قزوین دارای استعدادهای فراوانی در رشته های مختلف ورزشی است که با تقویت و حمایت مسئولان وقت از رشته هایی مانند والیبال، کاراته، فوتبال، تیراندازی و کشتی می توان زمینه رشد و فعالیت ورزشکاران را در عرصه های ملی و فراملی فراهم کرد.
وی با اشاره به تیم امید کاسپین نیز گفت: این تیم در ۵ سال اخیر ۵۰ بازیکن نظیر علیرضا جهانبخش، میلاد احمدی، صائب محبی، وحید نعمتی و سعید الیاسی را به فوتبال ایران معرفی کرده و امیدواریم از این تیم که در تاریخ ۷۰ ساله فوتبال قزوین بی سابقه عمل کرده، حمایت شود.
وی، مشکلات تیم امید کاسپین را کمتر از بزرگسالان آن ندانست و اضافه کرد: تیم ما سه دیدار در رقابت های لیگ امید کشور دارد که در صورت کسب نتایج مطلوب برای نخستین مرتبه تیم پایه استان، لیگ برتری می شود.
تیم فوتبال بزرگسالان کاسپین در لیگ دسته ۲ کشور با ۱۰ امتیاز در قعر جدول گروه سه این رقابت ها قرار دارد.
۶۱۰۱/۸۰۵۴* خبرنگار: هادی درزی رامندی** انتشار دهنده: رضا اسدی

انتهای پیام /*

[ad_2]

خبرهای داغ دنیای فوتبال را در جهان فوتبال پیگیری کنید. جدیدترین اخبار فوتبال ایران و جهان بصورت بروزرسانی روزانه در سایت جامع جهان فوتبال در دسترس است. جهت مطالعه احبار دنیای فوتبال و فوتسال می توانید از صفحات مختلف سایت دیدن فرمایید. جهان فوتبال بروزترین رسانه فوتبالی با جمع آوری محتوای فوتبالی می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

الکتروپمپ شناور (سابمرسیبل) چهار پل جریان نیمه-محوری ۱۴ اینچی SAER S-350

الکتروپمپ شناور (سابمرسیبل) چهار پل جریان نیمه-محوری ۱۴ اینچی SAER S-350   کاربردها مناسب برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *