خانه / فوتبال خارجی / ایمیل: اشاره انگشتان دست در پیروزی یورگن…

ایمیل: اشاره انگشتان دست در پیروزی یورگن…

[ad_1]

سازمان دیده بان فوتبال روز یکشنبه و صندوق پستی دوشنبه اول ما مخصوص بیش از حد را. نامه theeditor@football365.com

تبریک و farewell، وین
رونی شکستن رکورد سر بابی چارلتون برای اهداف متحد تقدیر بهتر را نمی تواند. در حال حاضر ما او به چین بدون احساس گناه یا شرف کشتی می.
Baridi چیز قابل (من) نایروبی، کنیا
ص. رونی، نیکل هائو معنی سلام در چین، که یادگیری
… فو عادلانه * ks که برخی از آمار بود.

افرین ثبت.
DC BAC

از رونی را بزرگترین فن
من مطمئن آن زباله خوشبخت است یا گسل ما را حتی در آن موقعیت بود. به هر حال، تبریک دوام چه راهی برای این کار، با هدف دیگری است که مهم است.
پسر ها

خوب برای دیدن مرد متحد در حفظ نگه داشتن…
اول از همه، این اولین بار است که من نوشتن هر چیزی به Football365، با وجود بازدید سایت روزانه برای سالهای زیادی است.

این است حالا ۱٫۳۰ در چین هستم و مثل اکثر شنبه من مانده ام بیدار خواندن هر سایت برای اقامت تا تاریخ با آخرین منچستر یونایتد بازی کار می کنند و اگر من در همه آن را در قرعه کشی دیگر پایان نا امید

چند سال پیش یا حتی به عنوان به عنوان آغاز فصل اخیر من احساس ما نمی خواهد می جنگیدند تا پایان دریافت. خوب، این فصل راه بسیاری از پشتیبانی واقعا امید می رفته اما چیزی که بیشتر دل انگیز برای من شخصا مبارزه با این تیم تا پایان حمله تا پایان یکی دیگر از بازی قرعه کشی دیگری، یکی دیگر از هدف های اواخر است. خاطرات متحده تحت صف زمانی که هیچ چیز تا زمانی که سوت نهایی است.

خسته و نا امید با نتیجه اما مشتاق برای دیدن (خواندن) درباره تیم من برای اولین بار در چند سال ادامه.
وجود دارد همیشه مسابقات جام امسال است.
LDW چانگشا چین

فن خال کردم آن را اشتباه
مقاله
بسیاری از سرزنش پین گذاری پوستی، محور نتیجه در پیروزی خیلی عادلانه بود. نگاهی به مشکل شرایط بسیار ساده است؛ چرا شما هستند به بازی هیچ اعتصابی و سپس تمرکز کاملا بر عبور از توپ

می تواند Emre در اجرا متعفن از فرم است. این ارزش به خاطر سپردن است که او بسیار جوان و جوان است بازیکن باید دوره های دشوار اما او نیاز به کمی استراحت کردن سمت جمع آوری خود را در حال حاضر؛ بیشتر بازی های بد او است که در دراز مدت کمک کند. قطعا پیروزی نیاز به یا او با کوین استوارت برای بازی حداقل یک سوئیچ یا Lallana را به خط و وودبورن،/Ojo فرصت در سه جبهه.

اگر من من که در واقع می خواهید تبدیل به ۴-۴-۲ الماس با Origi/Firmino و استاریج/Origi بالا بالا با هم. این کمک خواهد کرد که ما در یک بازی مثل امروز که در آن میانه/دفاع تنگ است و فضا را پربار می شود مقابله; دو در وسط زمین می تواند اضافه عرض و یا کمک به ایجاد سردرگمی از طریق مرکز. تنظیم فعلی ما تنها با یال در سه جبهه و Lallana در وسط سه کار می کند. هنگامی که هر دو بازیکن را به آن ندارد یا نیروهای پرسنل کلیدی از موقعیت (Firmino ناشناس بود یک بار در سمت چپ به جای Studge نقل مکان کرد) و یا تلاش می کند به زور گیره مربع به دور سوراخ (استاریج به بخشی از سه جبهه مایع متولد نشده بود).

به علاوه طرف مرد یونایتد بود نتیجه ضعیف امروز اما واقع اگر لیورپول نگه دارید به این ترتیب پس از دست دادن چلسی در پایان ژانویه قصد کند احتمالا نیز ما رها از چهار صفحه را مشاهده کنید.
minty، LFC

لیورپول نیاز خونی جدید
من بیهوده گویی کند. من می توانم گریه. من به رهگذران که نباید مشارکت مرکز پشت ۴ تیم تعقیب Lovren و Klavan یا که خط متشکل از هندرسون، فقط می تواند و Wijnaldum مشکل نیست به تیم فریاد می تواند. اما همه به من می گویند که هر چه توان گفت مورد آرسنال و اسپرز فاقد قدرت ذهنی لیورپول می epitomy تیم ظاهرا بالا با هیچ قدرت ذهنی است.

برنلی بورنموث و سوانسی هستند همه تیم های که بالای چهار تعقیب تیم باید به ضرب و شتم. از دست دادن یکی در نمایشگاه، اما هر سه بسیار سخت برای معده است.

“لیورپول را تملق گفتن فریب، ضرب و شتم بسیاری از تیم های بزرگ اما آینده از طریق frailties دفاعی معمول برگشت.”

من این فرستاده شده در پست منتشر شده قبل از شروع فصل در که به من پیش بینی لیورپول ششم به پایان برساند. من برای بسیاری از فصل اثبات شده که اشتباه است و در نهایت هنوز هم می تواند اما فقط نظر می رسد که اعتقاد به این تیم پایانی است و ما کیفیت تیم ملی برای مطابقت با بالا و شش تیم را ندارد.

فقط امیدوارم که آدبایور به شیب به زن سبک و جلف انتقال یا این ماه یا در تابستان تصمیم می گیرد. شریک CB جدید برای Matip (ون Djik می شود بیانیه بسیار خوب)، مرکز جدید اواسط و وینگر حداقل مورد نیاز برای پایدار چالش عنوان پایدار هستند.

من به پایان رسید تا به هر حال رجزخوانی و شاید من را تا به سرعت باید انجام پس از مسابقه. دوزخ ما به پیروزی پنج بعدی لیگ بازی می توانم در بروم. اما بدون توجه به جایی که ما در پایان فصل در نهایت اشتباه بازیکنان تیم اول لازم است.
Cian LFC (همچنین پیش بینی شده از چلسی به عنوان برنده، نوسترداموس خوردن قلب شما از)

لیورپول خنثى
اجرای عادلانه نتایج است که در حال حاضر که لیورپول را تلاش برای اجرای همان تخریب های حمله آنها لذت بردم شده در نیمه اول فصل. تیم به سادگی خود را تاکتیک به تاکتیک های پیروزی را اعتلاء تنظیم است. آن زمان از سال که مخالفان اشتباهاتشان از کراوات اول آموخته و آموخته که علیه تیم خود بازی است. در نتیجه تیم های عمیق در مقابل لیورپول تراکم جعبه نشسته و و انتخاب شمارنده بهنگام به ربودن هدف همه مهم ممکن است. پارکینگ اتوبوس تاکتیک است که من تصور نمی شود لزوما بد اما بیشتر ضرورت در زمان برای پیدا کردن اتاق حمله برای بدست آوردن نتیجه است. لیورپول شده اند واکنش از این تاکتیک در گذشته با Houllier و بنیتز که شعار های قابل توجهی با منابع داشتند را به دست آورد.

من هستم برای ضد فشار اما با تیم های عقب خیلی در اختیار آنها را ترک کردند با تلاش برای شکستن دیوار آجری با پیچیده claustrophobic لینک بالا نشسته بازی و تلاش های مربوط به اندیشه های بلند. لیورپول بوده پربارترین این فصل از طریق حملات ضد اما دفاع به بیرون درز است بسیاری از اهداف که برای ما تمام اختیار را امن تر است. بسیاری از مطبوعات بالا موفق تازگی هنوز برگ جعبه با مدافعان پنج در آن. اگر ما می تواند به تحکیم دفاع با CB قوی به همراه Matip (ون دايك مانند (در رویاهای خود را، من می دانم))، ما می تواند تکیه بر نمی داشتن توپ و دفاع برای مدت زمان (تاکتیکی) به راحتی و با اطمینان. رسم کردن خود دفاع و به دنبال معافیت های. این ایده آل نیست اما بدون تهدید هوایی اصلی مانند Zlatan و Giroud و یا به اندازه کافی صالح hitters دوربرد من فکر می کنم نیاز به برنامه ریزی ب
وجود دارد شهرستان Donegal گرت LFC، (من احتمالا فقط دیوانه هستم)
Aaaaaargggghhhhh
A بازی مانند این نتیجه گیری ۱۶ یا ۱۰ یا ۵ نیاز ندارد و یا حتی ۳٫ آن تنها نیاز به ۱: تیم است که می خواهند به عنوان برنده است که در خانه به سوانسی از دست دادن نیست. و آنها انجام داد. این هیچ چیزی کوتاهی اظهار. این پایان است.
Damo پریشان، دوبلین

آه Kloppy…
طنز آدبایور در Matip آوردن بازی توپ های بلند به او به جلو. آن با Caulker فصل گذشته هم بود…
Kel MUFC (کاپیتان, رهبر, افسانه, ۲۵۰ONEY)

تاتنهام افتضاح و هنوز…
گفته کمتر مورد که عملکرد کلی, بهتر. سخت به جای چه مشکلی پیش پس ما به سادگی نوشتن آن را به عنوان روز بد در دفتر می; شاید حتی بدترین روز در دفتر ما تا به حال تمام فصل. اما نوعی، از ۲-۰ را مقابل تیم شهر کاملا مسلط, به جای پذیرش شکست و بتوان حداقل یک هدف بیشتر مانند ما معمولا، ما نقطه unlikeliest ربوده. این بازی، اگر هیچ چیز دیگری, نشان داد اعتماد به نفس عالی و اعتقاد به این تیم اسپرز: تنها دو شانس واقعی کل بازی بود و آنها را در هر دو صورت گرفت. جذاب به سازمان دیده بان است.
G الکس THFC (هری کین واقعا فوق العاده خوب است)

نتیجه گیری از طرفداران مرد شهر
این عنوان نوشتن، به عنوان یک طرفدار شما بسیاری از احساسات تفاوت پس از این به طور مستقیم و در طول مسابقه تجربه. به طور معمول من روز بعد فراموش و فقط حاشیه از miffed هستم. من نیز همیشه تعجب که چرا مردم احساس نیاز به انجام کار خود را concs 16 اما من عصبانی هستم و احساس تخلیه گاز. افکار jotting ارزش پایین:

–به عنوان فن شهر من است، در طول فصل گذشته شروع به تعجب اگر آن واقع است سرگرم کننده حمایت از یک تیم خوب (/ تیم مبارزه برای بالای ۴ یا ارتودوکس،). بله – احساس پیروزی عنوان که باور نکردنی است و دوم خوب بود اما پس از پیروزی به آنچه شما را تعقیب می شد به طور کلی آن تا حد زیادی از حرکت نزولی است. شما شروع به انتظار تا برنده هر هفته BAU است هنگامی که شما انجام دهید اما اگر شما نقطه قطره باعث خشم است. شما شروع به تمرکز بر روی تیم های دیگر حذف نقاط و شادی بیشتر از آن از بیش از پیروزی تیم خود را. زمانی که چرند ما متمرکز بر خودمان بودیم (شما انتظار دیگر محمد مدعی به بیش از حد از دست دادن که به طور معمول انجام می دهند)، ما را به نفع خود انتظار ندارد و ما chuffed هستیم که ما

–پوند به نظر می رسد ترجیح می دهند به دنبال فرصتی برای گرفتن پنالتی به جای شلیک و خانم. شاید شکل مخفی از مسئولیت داده چگونه از او درمان شده است. شرم واقعی که ما در انگلستان بازیکن سطح جهانی بالقوه اعتماد به نفس و کیفیت آن در زمین از طریق ما منفی vitriolic کوتاه قد است. او قادر به tentativeness خود را از بازی خود را به لرزش در حال حاضر?

–بحث دروازه بان… ۱) من xenophobe هستم، من دوست ندارم هارت صرفا به این دلیل او به زبان انگلیسی است. ۲) همانطور که من اعتقاد دارم که او واقعا حافظ بسیار خوب است و وقتی می گویم حافظ، منظورم دقیقا که من یک فن بزرگ از هارت هستم. او در متوقف کردن عکس (مگر اینکه شما بازی برای ایسلند) خوب است. من اعتماد به ژاوی و فکر او را کمی می دانم ممکن است بیشتر از من. ۳) او به وضوح ندارد. ۴) همه شوخی به کنار من نقطه اصلی در پاسداران – ندارد آن ارزش تلاش برای تدریس جو هارت به عبور از پشت به جای آموزش براوو به حافظ مناسب و معقول در پپ گواردیولا? بنابراین ما نمی دانیم که اگر او می تواند و یا نمی تواند بعد از همه هارت هرگز در سیستم عبور از پشت ایفا کرده است. شما تا به حال وضعيت خواننده اخیر که شهر طرفداران رای دادن به او و این را نمی توان نادیده گرفت. او داشتن تماشا هفته, اخر سال من می گویند در تعادل او نفوذ انبوه مثبت بود. من می تواند بیشتر را بیهوده گویی اما من ترس آن را تبدیل به دایره ای.

– داوران: به صحبت کردیم در مورد آن است. بزرگترین سوال برای من با پول آمدن چرا جنبه های این را ندارد که در نگاه? به نظر می رسد هر کار دیگر و غیره که هجوم نقدی سرمایه گذاری بخشی از این زیرساخت برای اطمینان بیشتر کارآمد و پیشرفته برای بهبود عملکرد کلی در حال اجرا. چرا چیزی است به یکی از محوری ترین جنبه های بازی انجام می شود؟ زن و شوهر “چالش” به تصمیم گیری کد عکس در طول مسابقه واقعا بازی بسیار مختل می شد؟ یکی می تواند استدلال می کنند که تصمیم ضعیف بازیکنان شهر انداخت و آنها را به عنوان آنها را مستعد ابتلا به هدف دوم اسپرز مختل (نه excusing آنها – به خصوص infuriatingly تصویر وسواس Otamendi. دست خود قرار دهید و دفاع از صلیب به خاطر خدا!). همچنین چالش در هدف سالم بیش از حد می تواند داشته است – من فقط آسیب trialling نمیبینم آن. اگر هر چیزی درام در حالی که آنها تصمیم می گیرید با tmo کاملا سرگرم کننده/اضافه کردن به منظره می تواند.

–در دفاع از – برای اسپرز هدف دوم لحظه ای وجود دارد که من فکر کردم لیگا راحتی بود که برای بدست آوردن توپ در گوشه حیاط ۱۸ جعبه، جای او که را دریابند و اجازه دهید مهاجم مهمیز به توپ با فضا و توپ شلاق انتخاب کرد. احتمالا طرف من حدس، اما این تصمیم کنجکاو و یا حتی ضعیف بود.

–ضعیف برای aguero شب. من طرفدار عظیم و امید برای سال آمده و تبدیل به گلزن ما باقی می ماند. امشب او حریص بود و نیروی ضربه به جای آن غیر روحانی به همسر رایگان تیم انتخاب کرده اید. این اتفاق افتاده چند بار. مرد ثروتمند استاریج اگر شما خواهد شد.

– نه اولین آن اما عیسی مسیح می گویند اشکالی ندارد. روزنامه نگاری کل فوتبال باید در آینده دوم شادى او آسان عناوین (آن است نکته جالب cos من آن دو dun) داده می شود.

– هرچند که به طور کلی نتیجه تلخی ناامید کننده وجود دارد مقدار زیادی از مثبت بودند. د Bruyne در بهترین حالت خود را بسیار زیاد بود – دف مناسب کمی عمیق تر نشسته، اما بعد از آن دوباره او بالاتر خیلی عالی است. بوش حضور اطمینان بخش مقابل پشت چهار بود. شما راحت احساس پس Yaya آن را در آن منطقه که او نمی توانست Otamendi (خدا به من از او متنفر) بود. Kolorov به سختی شایسته ذکر است که فوق العاده است. دارای عقل سلیم قابل ملاحظه است. ما از بالا که به راه رو به جلو برای ما، harried تعجب فقط چرا ما چنین متناقض بکند. ما از پشت overplay نیست. ما واقعا راحت است که در دفاع غیر از اهداف دو نگاه. در دیگر مسابقات من فکر ما را در هر لحظه در این نگاه ما را در کنترل دریابند.

–صحبت کردن از کنترل من روز مانچینی شاید از دلتنگی هنوز. از آن زمان من احساس ما نه فقط مطمئن defensively نگاه – شاید این با بزرگ وین و تناسب اندام خود را روابط. همچنین احساس مانچینی رکورد قطعا جامد برابر بزرگ شش بود. ما بطری بزرگ در اصلی در حال حاضر منطبق و برای چند سال انجام می شود می رسد. هیچ آمار این پشت کردن به من نمی arsed، فقط نوستالژی. اگر آنها خوب بستن که حرکت صعودی در برنده شدن در مسابقات معمول BAU می شود بازگشت به نقطه اول من شادی واقعی در این مسابقات است. آنها فقط تا بسیار زیاد از اواخر سال انجام نشده است. آه، من حدس می زنم – مصیبت ها و از حمایت از تیم نفت غنی که تا به حال سرسختی به نوآوري، حق خود را به چالش و بنابراین تضعیف ورزش خوب.

–حالا من می توانید ببینید که چرا مردم نوشتن نتیجه گیری خود را. این درمان و من احتمال قادر خواهید بود unslam من درب slink از اتاق من و صحبت می کنند به مردم در حال حاضر دوباره، امیدوارم بیش از این واقعیت است که من مثل یک کودک ستیزه جو عمل زودتر glossing.
Moz جان (مطبوعات بیان کرد این است که خوب آخر هفته برای چلسی، اما بیایید آرسنال فراموش نکنید!)

KDB همه چیز، اما سرعت
احتمالا چیز عجیب و غریب برای محکم نگاه داشتن بر روی در یک روز پر از چیزهای دیگر به ارزیابی هیجان انگیز است، اما طبقه بودن د Bruyne نزدیک به بازیکن کامل چیزی در من بر انگیخت.

به عنوان ورزشی علم پیچیده تر می شود, و بازیکنان تبدیل سریع تر، قوی تر و د Bruyne انبوه underrated، حتی باهوش تر صاحب نظران و طرفداران نازی، بیش از هر زمان است.?

این حمله هافبک/وینگر که در مقایسه با دیگر بازیکنان طبقه بالا از موقعیت، یا پشت پر واقع طبقه بالا نمی شود بسیار سریع است و * قطعا * قوی نیست و هنوز هنوز هم بهترین بازیکن در زمین مقدار زیادی از زمان؛ می رسد اینکه آیا او است بازی در وسط یا را.

او عبور، عبور، پایان، کنترل توپ، خلاقیت، چشم انداز، موقعیت و اطلاعات خالص است چیزی نزدیک به بی عیب و نقص. اگر او تا به حال پخش شده در ۸۰s و ۹۰s د Bruyne یکسال برای بهترین بازیکن در جهان شده است و با چند متری اضافی سرعت می شود او را بهتر از مسی و رونالدو من را دریافت نمی اشتباه خطر و سانچز و Aubameyang و Griezmann، و غیره رئوس همه بازیکن استثنایی هستند اما آنها خواهد * که * خوب بدون سرعت خود?

قطعا میلو دوست دارم و من هنوز هم ویران ما او فروخته شده برای انجام هیچ اشتباه (f * cking خليلي به مس كرمان)، بنابراین من تعصب اما سوال دیگر فقط به خاطر این باز تا کمی – بازیکن فعلی مورد علاقه خود که مسی Ronaldos می خواهد که اگر نه برای کاستی های فیزیکی خود را? در حال حاضر من KDB هستند، دیوید سیلوا (swoon) و خوان ماتا (sob)
کونته عشق Ollie CFC, اما هنوز دست متاع. و میلو

حالا چرا Pep است استاد…
این بازی ثابت کرد چه مدیر بزرگ پیرلو است. تاکتیک های خود را در، نقطه برنده جنگ خود را با Poch و Poch تغییر gameplan ما ساخته شده کردم.

ما در واقع با ۵-۲-۳ به عنوان رز و واکر بسیار عمیق بود و ما سعی می کنید برای بازی از پشت شروع. این شهر به ما فشار مجاز و پس از چند scares اولیه آنها در کنار خود اعتماد به نفس خود را افزایش جمعیت کردم.

بعد از ما تغییر شکل گیری، دوره آرامش نسبى است قبل از وجود داشت دوباره ما خودمان دردسر با تلاش خودمان را از پشت درست قبل از نیمه وقت بازی کردم.

سریع به جلو به دوم دو و نیم گومز esque خطا، از هوگو بودم بک دوران شروود. قبل از متحدان نوع قرار دادن یک پشت و شهر به پوسته من dreading است نمره کریکت.

سپس لنبر کشیده و من فکر کردم که آن; منطبق بر فصل بیش از اما نوعی هجوم به همه شانس makeshift CB جفت شدن Wanyama و Dier ما را در بازی نگه می داشته و ما رو equilizer واقعا بدون استحقاق. من چگونه به احساس برای بقیه بازی مطمئن نیستم.

آندره Marriner است مطلق dogsh * t هر چند. به غیر از واکر اشاره او نیز بی پاسخ رز و کین در مواقع کاملا چند mullered توسط Sane د Bruyne، Kolarov و غیره گرفتن. قبل از او dispossesed در ساخت شهر هدف دوم نه به ذکر است موجودی Sane را قبل از اول (اگر چه در انصاف او هرگز هرگز می دید که از موقعیت خود قرار بود) رو Wanyama هم freekick را برنده شده اید باید.

پس در نتیجه خوب پخش Pep و شهر اما برندگان واقعی امروز چلسی شد و آرسنال هر دو آنها برد فردا در خصوصی.
نبیل Tanzim

کالایی در اپیدمی تقلب
خوب، بنابراین کایل واکر فشار عصر دیروز من بر لبه قرار دادند. من در آن آرام گرفت و آن هنوز من bugging است. شیوع که تقلب در باعث خرابی فوتبال وجود دارد و باید چیزی در مورد آن انجام شود.

این روش تلاقی به gamesmanship که در آن بازیکنان در میخواستند داوری به قید وثیقه آنها را، و یا فقط دانستن تامین کارت زرد آزاد و پا زدن دسته کوچک موسیقی جاز کمتر دردناک است سپس بانکداری ضد حمله موفقیت آمیز انجام هر آنچه که آنها می توانند برای اطمینان از پیروزی، بازی باعث خرابی است.

راه حل این است که مجازات های بیشتری شود. موفقیت تقلب مانند دیروز باید با مجازات آنقدر بزرگ است که باعث چنین تلاشی غیر منطقی (ممنوعیت پنج بازی برای تغییر دوره بازی را از طریق روش های غیر قانونی + امتیاز کسر) ملاقات کرد. به همان اندازه چالش های بدبینانه عذاب بزرگتر از استفاده به دست آورد (ضربه آزاد + گناه بن + بازی را پیش ۱۰ متری) داده می شود.

نقطه است که راه حل برای پایان دادن به این اپیدمی gamesmanship را درگیر شدن در اقدامات غیر منطقی است. آوردن در مجازات عظیم برای موفقیت، مانند بزرگ ممنوع و کسر امتیاز تقلب آن شبانه برسیم.

با تشکر برای گوش دادن
سام (اگر مجازات سرقت £۱۰ £۵ خوب، ما می خواهم انجام تمام آن و woul جهان استد می گه) حمام

قوام لطفا
Southampton v مهمیز. ردموند Alli تعادل در کادر بدون بازی توپ می زند. Alli در پای خود را باقی می ماند و ضربه ضعیف می شود. Mike Dean مجازات و کارت قرمز می دهد. Punditocracy داور slates.

پنجم شهر مرد Spus. واکر استرلینگ را به تعادل در کادر بدون بازی توپ می زند. استرلینگ در پای خود را باقی می ماند و ضربه ضعیف می شود. آندره Marriner مجازات و یک کارت قرمز داد. Punditocracy داور slates.

اگر مایک دین حال شده ستایش به جای میله میله برای دادن تصمیم درست و سپس شاید دیگر کلاس داوری خواهد شد بیشتر احتمال دارد به این که بازیکن را در پای خود را باقی می ماند.
تام، انفیلد (من خوشحالم من تیم سود برده از هر دو این تصمیمات)

پست الکترونیکی: انگشتان در پیروزی یورگن اشاره… اول در Football365 به نظر می رسد.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

Mediawatch: Benzema به آرسنال? آه shush…

[ad_1] سه روز بعد… ‘ كريم Benzema ارائه شده به آرسنال و چلسی? انتقال اخبار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *