خانه / فوتبال خارجی / ایمیل: از کلمات برای چه بد لیورپول است

ایمیل: از کلمات برای چه بد لیورپول است

[ad_1]

در حال اجرا کار خوب در پاداش صندوق پستی یکشنبه. افکار کسانی که در منچستر یونایتد ویگان ۱-۴ در آینده به theeditor@football365.com نگه داشتن…

زنده باد جام حذفی
شما بدون شک خواهید دریافت بسیاری از این اما آن ۵ بعد از ظهر روز شنبه است من شده ام گوش به رادیو را برای چهار ساعت گذشته و من آخر هفته از لیگ برتر اکشن هیجان انگیز این برای مدت زمان طولانی را بياوريد. و آن هنوز بیش از است.

به نظر می رسد مانند جام حذفی هنوز هم جای خود دارد پس از همه.

دن… روابط بدون زرق و برق متعجب.

شده است حداقل پنج داستان های بزرگ از گرگ ها خیره کننده لیورپول به لینکلن غیر لیگ پنجم دور از هدف به خریدهای جدید آرسنال را ولبک و والکات تحقیر southampton به تلاش شجاع پروازی را وایکامب و اکولایزر دراماتیک لستر را ساخت.

جام حذفی فوتبال دوستان زنده و سالم است و مدت آن را ادامه دهید.
Timi MUFC

تقريباً از کلمات چگونه لیورپول بد هستند
فکر می کنم ها کافی نیست در فرهنگ لغت انگلیسی به توصیف فقط چگونه کاملا لیورپول افتضاح برای این ماه تمام شده اند. از دست دادن به تیم قهرمانی ۱۸ قرار می گیرد با دروازه بان چهارم-انتخاب خود، دیگر حتی تعجب من نیست.

از مقام دوم با شانس در عنوان و دو فنجان به لنگش را در مد احساساتی از مسابقات دو و در حال حاضر در خطر واقعی از انداختن به جای ۶ بودن.

احساسی ابدیت زمانی که لیورپول ظاهری حالا رفتن آنها به نمره در هر حمله. در حال حاضر آن را احساس مثل من شده ام در حال تماشای بازی در تکرار, وری عبور و سپس از دست دادن توپ و به روبان در ضد حمله هر قطع شدن. بازیکنان listless passionless و فقط jaded, یاد من دوران هاجسون یا ebbs پایین را در طول زمان راجرز.

رحمان احمدي: دوست دارم، من adore مرد، من هنوز هم فکر می کنم او درخشان است. واکنش kneejerk از صاحب نظران و طرفداران که حالا می گویند او تقلب است و شده است بسیار زیاد این بحران لیورپول بهره مندي متوجه شدم. من فکر نمی کنم این مورد، من فقط فکر می کنم این تیم است knackered, کم اعتماد به نفس و با رگبار گلوله fixutres او به سادگی نه راه برای جلوگیری از پوسیدگی نمیفهمد. اما باک با او را متوقف کرده است.

وقتی تشکیل متکی چرا هیچ wingers پشتیبان دارد سرعت? چرا تا پست RB پشتیبان گیری است؟ چرا لوکاس است هنوز در *** تیم داری؟ چرا هر گوشه موفق به ضرب و شتم مرد اول? و چرا این تیم هنوز تا وحشت زده و عصبی در دفاع است

پیروزی برابر چلسی, هیچ چیز کمتر مورد نیاز است. آیا که و شاید بعضی از اعتماد به نفس خواهد شد بازگشت و تیم می رسند، به نقطه بالا ۴٫ از دست دادن، و من به طور کامل به انتظار قطار لیورپول به ادامه derailment کامل آن.

رحمان احمدي: دوست دارم و من فکر نمی کنم باشگاه بهتر می تواند انجام دهد اما او نیاز به راست از این کشتی. مقدماتی جام بیشتر هیچ، هیچ بیشتر حواس او را پرت وجود دارد، از هر کس در باشگاه خواسته شروع لیگ یا مجسمه نیم تنه و سوالات غیر این صورت جدی نیاز می شود.
CB (عصبانی نمی شود، فقط بانک فدرال)، واشنگتن دی سی

نمی تزئینی جام حذفی به هر حال
خروج دو فنجان جاری به نفع ما می تواند کار کند. با فقط لیگ برای تمرکز در چلسی، آرسنال و اسپرز به آنفیلد آن برای فینال ترک خوردگی چهار ماه تنظیم است.

اگر شما را در نگاه ما هشت آخرین بازی چلسی در مقابل هشت گذشته، مسابقه عنوان دور از بر است. اگر ما چلسی را در سه ضرب هر کس تا شانس ما دوباره سخن خواهد گفت و من برخی از آنها را به آنفیلد برای جلوگیری از شکست به دنبال آمده.

اگر ما پنج نقطه خاموش بالا با هشت بازی به ما قطعا می خواهد با فریاد.
KP س

سرم هافبک آرسنال رمزی نمایش نحوه بازی
چه لذت تماشای جف و گاو نر انجام چیزهای ساده خوب با سرعت، کنترل، توانایی مقابله و تصویب.

تعجب آنچه فکر سانچز به عنوان او به تماشای, دانستن که او با رمزی و چرخش ۱۸۰ بی معنی خود خواهید بود بازی زمین بازی طرفداران عبور می کند که ده متری هدف و تیراندازی خودخواه روز سه شنبه نشد. برای برخی از “تکواندو” به نظر می رسد و اسلحه flailing از مرد بزرگ آماده شود.
ضد رمزی Gooner

… من فقط گاو نر قرار دادن حرفه آرسنال آرون رمزی از آن بدبختی بودید؟

اگر چنین است، من با تشکر sincerest الکس.
Johnno

شگفت انگیز کار از Stewie گرم
باید آن را کامل تصادفی است که قهرمانی را دور از انظار تیم کنترل جناح به خبرها… و زیر اتفاق می افتد:

* برگه پاک
* تاکتیکی سازمان
* بازیکنان با نقش های واضح تعریف شده
* انگیزه از کیکآف
* انسجام
تیم * حماقت دفاعی
صفر * بی رحم ، فوتبال نافذ به عنوان خسته کننده، یک وری برخواستن
* بلادرنگ فیلم قبل از دقیقه ۷۰
استاندارد * تیم است که بهبود پس از HT

دوست من گفت: باید کل تصادفی. درست مثل در ۲۰۰۶, یک فصل کوون اجازه داده شد مربی دفاع برای بازی های اروپایی آنها کلر تنظیم یک رکورد جدید. من شک به عملکرد در Chelski نیز به مراتب بهتر از شما معمولا انتظار باشد.
Stewie گریفین

Miaow به پیروزی
شاید پیروزی ممکن است در نظر بگیرید مخلوط کردن روش های او تا به عنوان بسیاری از تیم ها به نظر می رسد این سمت لیورپول کار کرده اند؟

صدای برخی از تیم های جلو فکر کردن در این قاره به سبک مستقیم فوتبال است که شامل سرعت توپ از دفاع یا خط به بازیکن جلو انتظار از فاصله بیش از نیم گام حرکت دور بازی است. فقط فکر.
کیک میوه شمال لندن

مرموز بودن فروش Snodgrass
من هستم واقعا در حال مبارزه برای آمدن شرایط با تصمیم توسط بدنه به فروش Snodgrass رابرت. سهم حمله خود را به خوبی مستند هستند و سبک بازی پوست را تحت قیمومیت مارکو سیلوا به نقطه ای که محمد فرار احتمالاً امروز از آن برای یک ماه به نظر می رسد بهبود است. چرا پس از آن، بدنه خود خروجی اصلی حمله به عنوان مخالف با استفاده از او به فروش?

منطق تنها قیمت است. من فکر نمی کنم شما ۱۰ میلیون برای وینگر paceless در هر زمان دیگر از حال حاضر دریافت کنید. این نیز زمانی که همراه با جیک لیورمور انتقال منطقی: پیش از این هرگز و هرگز دوباره خواهید دید جیک لیورمور تقاضا قیمت ۱۰ میلیون. این دو نیز خواهد بود میان بدنه را بالاتر بگیر و پس آزاد کردن فضا در این لایحه دستمزد و ۲۰ میلیون بازگشت بد (برای پوست) برای دو بازیکن که در اوج خود بیش از اواسط جدول بازیکنان نمی شود نمی شود.

به هر دلیل، این قطعا بیشتر از توپ، ‘رفتن خانه بزرگ یا رفتن’ رویکرد سیلوا مارکو می تواند ام گرفته. به عنوان خنثی به مبارزه محمد امیدوارم کار می کند. و اگر اینطور نیست، من امیدوارم که او با در Champo زیرا او را مانند یک مرد با یک طرح می رسد و او می داند راه او می خواهد که طرح اعدام استقامت است.

، چگونه f *** سام Clucas بازیکن لیگ برتر فوتبال هم? بازی جوانمردانه به او برای گرفتن شانس خود را اما f ***?
عماد بوستون MUFC

برخی ساده قوانین تغییرات
شده است برخی از بحث جالب در تغییرات قوانین از مارکو وان Basten (مهاجم سابق) پیشنهاد خلاص شدن از شر آفساید، میان چیزهای دیگر (که فکر به!).

با وجود برخی از فن آوری جالب در دسترس، مطمئنا ما پایین آویزان میوه اول – اجرای برخی از تغییرات (خیلی کوچک) است که انبوه در ورزشکاران موفق شده است آمار.

در مرحله اول، timekeeping. دنیا تفاوت بین “در حدود ۱ دقیقه از آسیب زمان” است… “۲۶ ثانیه در سمت چپ وجود دارد و شما به پایین ۱-۰”. تقریبا هر ورزش ديگري این–اساسا یک لینک از کد عکس پخش ساعت ورزشگاه است. علم موشک نیست، آن را به هیجان (من هرگز درخواست پرورده زمان فهمیده ام) می افزاید و اگر توقف ساعت برای آسیب های عمده و تعویض نیز زن و شوهر از منابع مهم اتلاف وقت و سوزش به طرفداران را حذف کنید.

Secondly 10 دقیقه گناه بن (کارت نارنجی). اولا, دو زرد ۱۰ دقیقه خاموش زمینه دریافت کنید اما همچنین مطمئنا هر کارت قرمز کنونی نوار عمدی رفتار خشونت آمیز (تلاش عمدا به کسی صدمه دیده) فقط پرتقال می تواند. هر هفته برخی از ادم سفیه و احمق تصادفی می رود بیش از بالا با مقابله با خانم به پایان رسیده، و خاموش نتیجه باعث خرابی مسابقه فرستاده می شود–فقط ۱۰ دقیقه به فکر خوب رفتار خود را به او. همچنین با مجازات کمتر، دكتر #thousery را می توان بیشتر فرو رفتن مجازات با جرم مناسب تر –… ۱۰ دقیقه روشن اتلاف وقت… ۱۰ دقیقه, جیغ در کد عکس… ۱۰ دقیقه.

در نهایت, و مستقیما از هاکی و کتاب های راگبی را برای لکه دار کردن توپ را ندارد است متوقف و یا حتی برای هر کس دیگر لگد… شما فقط دور با آن (تا زمانی که شما عبور از محل که در آن جرم اتفاق افتاده) – خرده خرده پیش بردن می تواند بدون messing. رایگان و پا زدن اتفاق می افتد و اگر مدافع عمدا تلاش می کند تا توقف سریع… ۱۰ دقیقه برای شما آقا… تاثیر در هاکی و راگبی شده عظیم بازی را سرعت بخشیده و آنها را بسیار هیجان انگیز است.

مسائل همه خیلی آسان و ساده برای پیاده سازی…
متیو (ITFC)

پست الکترونیکی: در حال اجرا از کلمات برای لیورپول چقدر بد هستند به نظر می رسد برای اولین بار در Football365.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

Mediawatch: Benzema به آرسنال? آه shush…

[ad_1] سه روز بعد… ‘ كريم Benzema ارائه شده به آرسنال و چلسی? انتقال اخبار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *